Reklama

To wyjątkowa szansa, by zadebiutować jako autor „Travelera” – magazynu, który od dwóch dekad inspiruje do odkrywania świata, szukania emocji i zadawania pytań tam, gdzie inni widzą tylko zdjęcie z wakacji.

Reklama

Konkurs kierujemy do wszystkich, którzy kochają podróże i chcą o nich opowiadać. Twoim zadaniem jest napisanie krótkiego reportażu (maksymalnie 5000 znaków ze spacjami), w którym opiszesz miejsce, które cię poruszyło, zaskoczyło albo zmieniło sposób, w jaki patrzysz na świat. Może to być zakątek Polski, daleki kraniec globu, albo podróż życia, która zaczęła się tuż za rogiem.

„Traveler” to nie tylko magazyn – to społeczność ludzi, którzy patrzą na świat z pasją, ciekawością i otwartym sercem. Jeśli czujesz, że twoja historia zasługuje na opowiedzenie – nie czekaj.

Co można wygrać?

Najlepsze trzy teksty zostaną opublikowane w drukowanym wydaniu „National Geographic Traveler”. Dziesięć wyróżnionych tekstów – na stronie national-geographic.pl. Szczegóły nagród znajdują się w regulaminie konkursu. To niepowtarzalna okazja, by zostać częścią redakcyjnego zespołu i podzielić się swoją historią z tysiącami czytelników.

Reklama

Jak wziąć udział?

  • Wejdź na stronę: national-geographic.pl/konkurs-traveler
  • Wypełnij formularz i dołącz swój tekst (do 5000 znaków).
  • Możesz dołączyć także zdjęcia (opcjonalnie, maks. 5).
  • Czas na zgłoszenia masz do 13 lipca 2025 r.
Reklama
Reklama
Reklama