Zobacz przegląd 24 najbardziej romantycznych hoteli w Polsce >>>

Przygotowaliśmy podpowiedź dla tych, którzy szukają idealnego hotelu na wyjazd we dwoje.

Udowadniamy, że "romantycznie" nie znaczy w złym guście! Te hotele są eleganckie, zapewniają dyskrecję, wygodę i duże poczucie wyjątkowości. Samo przeglądanie ich wnętrz i otoczenia to spora przyjemność.

Hotele, które znalazły się w naszym zestawieniu, to finaliści ogólnopolskiego konkursu Romance TV Award na najbardziej romantyczny hotel w kraju. Można w nich spędzić miłe chwile w pięknej scenerii.

Jury konkursu pod uwagę wzięło wiele kryteriów m.in. romantyczną ofertę, specjalne udogodnienia dla par, scenerię, organizację eventów, ślubów, rocznic, ofertę pakietów dla par. Spośród 24 finalistów udało się wyłonić 3 laureatów. W kategorii "najbardziej romantyczna oferta dla par" zwycięzcą 2017 roku został Art Hotel z Wrocławia, w kategorii "organizacja romantycznych eventów (śluby, rocznice)" - Pałac Wojanów. Zaś najpopularniejszym romantycznym hotelem wśród widzów okazała się Bacówka Radawa Spa.

Znajdź wymarzony hotel dla dwojga!


Jeśli też lubisz takie wrażenia, chcesz się z nami podzielić swoimi aktywnościami, zgłoś się i stwórz z nami przewodnik po Polsce Pełnej Przeżyć!