Nie zdziwi chyba nikogo, że w redakcji national-geographic.pl uwielbiamy podróże. Zarówno te dalekie, jak i bliższe, np. do sąsiednich krajów. Niemcy to jeden z ulubionych europejskich kierunków turystycznych Polaków. Chętnie odwiedzamy Berlin położony zaledwie około 90 km od granicy z Polską czy Kolonię z imponującą Katedrą Kolońską.

Wygraj i pakuj się w podróż do Niemiec!

Mogłoby się wydawać, że dobrze znamy naszych zachodnich sąsiadów, jednak Niemcy to kraj wciąż nieodkryty. W podróży nieraz możemy się jeszcze bardzo miło zaskoczyć. Skoro o podróżach mowa, mamy przyjemność zaprosić wszystkich do konkursu. Pokaż, z czym kojarzą Ci się niemieckie miasta, jedzenie, natura, tradycyjne rzemiosło i rękodzieło i wygraj zestaw praktycznych walizek Wittchen. Idealnie sprawdzą się na rodzinnych wyjazdach i nie tylko.

Organizatorzy wezmą pod uwagę przede wszystkim estetykę i pomysłowość prac konkursowych. Bardzo ważne jest też nawiązanie do tematyki konkursu, czyli niemieckiej tożsamości. Zajrzyj do swoich zbiorów, wybierz pasujące zdjęcia i wyślij, a marka Wittchen zadba o Twój bagaż. Zgłoszenia są przyjmowane do 26.09. Rozstrzygnięcie konkursu 30.09.

Wyniki konkursu

Dziękujemy za liczne zgłoszenia i Waszą kreatywność. Gratulujemy laureatom, którzy naszym zdaniem najlepiej odpowiedzieli na zadanie konkursowe:

  • Pani Agnieszka z województwa pomorskiego
  • Pani Anna z województwa opolskiego
  • Pan Dylan z województwa mazowieckiego 
  • Pani Jola z województwa świętokrzyskiego
  • Pani Monika z województwa wielkopolskiego