Nowe technologie w niezwykłym tempie usprawniają obecnie niemal każdą dziedzinę życia. Nie inaczej jest w przypadku depilacji. Usuwanie niechcianych włosów na ciele nie musi się już kojarzyć z bolesną depilacją albo regularnym, codziennym goleniem. Najnowsze rozwiązanie, jakim jest depilacja IPL oferuje zupełnie nową jakość. To metoda polegająca na długotrwałym usuwaniu włosów dzięki impulsom światła w sposób wygodny, szybki i delikatny. Znają ją dobrze specjalistki z salonów kosmetycznych, a teraz każda kobieta może korzystać z zalet tego rozwiązania własnym domu. Jak to działa? Podstawą tej technologii jest dogłębna wiedza na temat ludzkiej skóry i cyklu wzrostu włosów. Impulsy światła generowane przez depilator doprowadzają mieszki włosowe do stanu w którym przestają wytwarzać włosy. Dzieje się tak dzięki oddziaływaniu wiązki światła z depilatora na melaninę, która ogranicza dostęp światła do meszka włosowego, dzięki czemu ten obumiera, a włosy przestają rosnąć.

Nawet 6 miesięcy gładkiej skóry z Philips Lumea*, niezawodnym depilatorem, gwarantującym szybką i długotrwałą depilację światłem jest Philips Lumea 9000. To innowacyjny produkt, który po już po 3 zabiegach powoduje, że wydepilowana skóra wytwarza aż do 92% mniej włosów**. W depilacji IPL kluczowe jest odpowiednie natężenie światła. W depilatorze Philips Lumea 9000 odpowiada za to czujnik „SmartSkin”, który automatycznie odczytuje tonację skóry, a inteligentne nasadki o odpowiednio dopasowanych kształtach, dostosowują program pracy urządzenia do danego obszaru ciała. Nogi, pachy, okolice bikini czy twarz, mogą być dzięki temu depilowane w starannie dobrany sposób z najwyższą dbałością o skórę.

Wypróbuj Lumea i wynajmij urządzenie!

Nie jesteś pewna, czy to produkt na pewno dla Ciebie? Po prostu sprawdź! Firma Phillips oferuje program, dzięki któremu można wynająć depilator Lumea już od 139 zł miesięcznie, by przekonać się, że spełnia on wszystkie Twoje wymagania. To kolejna innowacja na rynku, która pozwala zapoznać się z produktem i bez pośpiechu podjąć decyzję bez żadnych dodatkowych kosztów. Usługę można też w bezproblemowy sposób anulować po upływie 3 miesięcy lub wykupić urządzenie w dowolnym momencie. Co więcej, wraz z upływem czasu, cena wykupu urządzenia systematycznie spada. Dodatkowo, co 6 miesięcy naliczane są kolejne rabaty dodatkowe. Ponadto przy wykupie urządzenia Philips Lumea w trakcie trwania usługi Wynajmij Philips Lumea normalna 2-letnia gwarancja firmy Philips rozpoczyna się w chwili zakupu, a nie wypożyczenia.

 

* Przy przestrzeganiu zalecanego harmonogramu zabiegów; średnia redukcja owłosienia po 12 zabiegach: 78% na łydkach, 64% na okolicach bikini, 65% na obszarach pod pachami; indywidualne wyniki mogą się różnić.

** Mierzone na nogach, po 3 zabiegach, 27 z 55 kobiet osiąga 92% lub więcej wyników.