Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej nie tylko promuje sztukę fotograficzną, ale również stawia na rozwój osobisty i artystyczny młodych ludzi. W tym roku odbywa się już XXVI edycja, otwierając drzwi dla wszystkich studentów, którzy chcą podzielić się swoimi spojrzeniami na świat poprzez obiektyw aparatu fotograficznego. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym fotografem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z fotografią, OKFS jest dla Ciebie. To doskonała okazja, by wyrazić swoje pomysły, spostrzeżenia i emocje poprzez zdjęcia.

Trwa Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej. To już XXVI edycja

Tematem tegorocznej edycji jest „Wolność”. To hasło stwarza nieskończone możliwości interpretacji i inspiruje do odkrywania nowych wymiarów tego ważnego dla każdego człowieka zagadnienia.

Zapisy na tegoroczną edycję OKFS są już otwarte! Nie zwlekaj, czas na zgłoszenia trwa jedynie do 24 kwietnia, więc nie przegap okazji, by wziąć udział w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów fotograficznych skierowanych do studentów w Polsce. To doskonała szansa, by pokazać światu swoje unikatowe spojrzenie, wziąć udział w inspirujących wydarzeniach towarzyszących konkursowi oraz spotkać innych pasjonatów fotografii.

Link do zapisów dostępny jest w poście na fanpage’u OKFS Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej na Facebooku.

Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej to Twoja szansa. Wyraź się poprzez zdjęcia / SGH

Pokaż swój talent w konkursie

Przekonaj się, że fotografia to nie tylko sztuka uchwycenia chwil, ale również sposób na wyrażanie siebie i eksplorowanie świata wokół nas. W OKFS liczy się nie tylko technika czy sprzęt, ale przede wszystkim pasja, wyobraźnia i oryginalność. To doskonała okazja, by sprawdzić swoje umiejętności, zdobyć nowe doświadczenia i być może otworzyć nowe drzwi w swojej karierze fotograficznej.

Dołącz do społeczności fotograficznej, weź udział w OKFS i przekonaj się, jak wielką radość i satysfakcję może przynieść udział w takim wydarzeniu. Zapraszamy do zgłaszania swoich prac i doświadczenia niezapomnianych chwil związanych z pasją do fotografii.

OKFS – To nie tylko konkurs, to także szansa na rozwój, inspirację i nowe znajomości. Weź udział już dzisiaj!