Zgodzicie się chyba z nami, że kawa w podróży smakuje inaczej. Nie bójmy się użyć tego słowa: lepiej. Nieważne, czy jesteśmy w urokliwej kawiarence na przedmieściach Rzymu, czy w górskiej chatce z pięknymi widokami za oknem, chwila dla siebie z czarnym aromatycznym naparem jest wyjątkowa. To przy kawie najczęściej kreślimy plany wycieczek, przeglądamy zdjęcia czy poznajemy nowych ludzi.

Może masz w kolekcji zdjęć z podróży takie, na którym pijesz kawę? Na pewno! Chętnie poznamy historie Waszych aromatycznych fotografii. Miejsce i rodzaj kawy nie mają znaczenia. Najważniejsze jest uchwycenie wyjątkowej chwili.

Do wygrania: 10 zestawów składających się z kolekcji kaw w kapsułkach L’OR (1x India, 1x Papua, 1x Colombia, 1x Arabica Catuai), filiżanki L’OR a także książkę „Bujne życie pewnego domu” wydawnictwo Słowne. L’OR Espresso to kolekcja kaw w kapsułkach kompatybilnych z ekspresami Nespresso ®*. Kawy stanowią harmonijne, wyrafinowane kompozycje aromatu dla prawdziwych koneserów kawy. Ziarna są dobierane z największą starannością, dzięki czemu zachowują najwyższe standardy jakości. Zestawy przygotowane z myślą o czytelnikach National Geographic Polska zawierają kawy pochodzące ze szlachetnej Kolumbii, pachnących przyprawami Indii, górzystej Papui-Nowej Gwinei oraz słonecznej Brazylii.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz i wykonać zadanie konkursowe. Na wasze zgłoszenia czekamy do 05.10.2021 r.

  • Zadanie konkursowe: wyślij zdjęcie z podróży z kawą, dodając krótki opis lub historię zdjęcia w maks. 6 zdaniach (ok. 100 słów)
  • Nagrody: 10 zestawów składających się z kolekcji kaw w kapsułkach L’OR (1x India, 1x Papua, 1x Colombia, 1x Arabica Catuai), filiżanki L’OR a także książkę „Bujne życie pewnego domu” wydawnictwo Słowne.
  • Czas trwania konkursu: do 05.10. 2021 r.
  • Jury konkursowe wyłoni najciekawsze prace, biorąc pod uwagę ich oryginalność, poprawność merytoryczną i stylistyczną.

*Znak towarowy innego podmiotu, niepowiązanego z Jacobs Douwe Egberts

Dziękujemy Wszystkim za zainteresowanie i liczne zgłoszenia konkursowe. 

Tylko wymienione poniżej osoby otrzymają wiadomość e-mail z potwierdzeniem wygranej.

Lista laureatów:

Pani Laura z woj. dolnośląskiego
Pani Beata z woj. pomorskiego
Pani Marta z woj. świętorzyskiego
Pani Małgorzata z woj. małopolskiego
Pan Krzysztof z woj. małopolskiego
Pani Ewa z woj. wielkopolskiego
Pani Ludmiła z woj. mazowieckiego
Pani Marzena z woj. wielkopolskiego
Pani Aleksandra z woj. śląskiego
Pan Dawid z woj. wielkopolskiego