Nieważne czy masz do pokonania 30, 50 czy 500 km do celu, powinieneś zawczasu pomyśleć o samochodzie, który będzie Twoim kompanem. Być może będzie on dla Ciebie jedynym towarzyszem podróży, jeśli zdecydujesz się na samotną wyprawę, dlatego tym bardziej musisz postawić na niezawodność. Tę gwarantuje Ci Land Rover Defender.

Land Rover Defender to bezkompromisowy samochód, który został zaprojektowany tak, aby sprostać każdemu wyzwaniu. Razem z nim pokonasz najbardziej wymagające i ekstremalne trasy. Przełęcze, rzeki, góry, lasy, łąki – im bardziej dziko tym lepiej. Od ponad 70 lat Defender jest uosobieniem siły i determinacji w pokonywaniu tego, co najtrudniejsze.

Defender idealnie łączy w sobie prostotę i praktyczność. Zbudowany na najsztywniejszej w historii marki konstrukcji nadwozia wraz z zaawansowanym technologiami terenowymi i najnowocześniejszymi układami napędowymi gwarantuje niezapomniane wrażenia z jazdy. 

Ogromną moc, dzięki której pokonasz każdą przeszkodę zapewnia szeroki wybór silników benzynowych oraz czystszych silników wysokoprężnych z serii Ingenium. Oczekujesz tego co najlepsze? Wybierz model z 525-konnym silnikiem V8, który zagwarantuje Ci niesamowite osiągi i pozwoli dotrzeć w każde miejsce.

Defender będzie nie tylko Twoim partnerem w podróży, ale też może być Twoją inspiracją. To właśnie ten samochód wybrał Przemysław Kossakowski jako niezawodnego kompana swoich wypraw. O swoich losach opowiada w cyklu filmów prezentujących wyjątkowe podróże z dala od miejskiego zgiełku. Podczas programów podróżnik przybliża inspirujące historie o swoim doświadczeniu i życiu pełnym wyzwań, w którym musi czasem oderwać się od rzeczywistości. 

Defender uchodzi za samochód nie do zatrzymania, dokładnie tak jak Ty.


Copyright by LeBuzz/lebuzz-studio.com