Rozszerzona gwarancja dotyczy wszystkich rozmiarów telewizorów LG OLED serii Z2 SIGNATURE 8K, a także OLED evo Gallery Design serii G2 z 2022 roku. Jest to możliwe dzięki zachowaniu ścisłych norm produkcji podzespołów i ich wykonania. Nowe urządzenia LG OLED i OLED evo będą więc nam służyły bardzo długo. Rozszerzona gwarancja obejmuje nie tylko nowe urządzenia, lecz także te, które klienci zakupili wcześniej. Innymi słowy, jeśli posiadacie już w salonie któryś z wymienionych modeli, ta informacja jest również dla Was.

Telewizor z ultra dużym ekranem, LG OLED seria Z2

Ekrany LG OLED nie potrzebują dodatkowego podświetlenia, co przekłada się na ich niezwykłą cechę – kontrast obrazu jest nieskończony, a czerń jest idealnie czarna. Samoświecące piksele pozwalają też na oddanie o wiele bogatszej skali barw. Wywodząca się z Wielkiej Brytanii, globalna instytucja testująca dobra konsumenckie — Intertek potwierdziła, że ekrany LG OLED odznaczają się 100% wiernością wyświetlanych kolorów. Dzięki temu to, co widzimy na ekranie, wiernie odpowiada oryginalnemu obrazowi.

Telewizor z bardzo dużym ekranem, LG OLED Gallery Design seria G2

5-letnia gwarancja na wybrane modele telewizorów LG to zysk, który można przeliczyć nie tylko na pieniądze. Otrzymujemy również satysfakcję, że dzięki trwałości urządzeń zużycie surowców jest mniejsze, planeta czystsza, a użytkownicy telewizorów LG mogą się do tego przyczynić. 

Więcej na: https://www.lg.com/pl/telewizory