Miles & More to największy program lojalnościowy w Europie, który umożliwia pasażerom gromadzenie mil i wymienianie ich na bilety lotnicze, ale także inne dodatkowe usługi, jak np. rezerwację noclegu w hotelu. Od teraz z usługi korzystać mogą klienci Banku Pekao S.A., który nawiązał współpracę z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT.

Zbieraj mile w ramach programu Miles & More

Znamy pierwsze efekty współpracy Pekao S.A. i PLL LOT. Jeszcze w pierwszym kwartale 2024 r. bank umożliwi gromadzenie mil w ramach programu Miles & More za wszystkie dokonywane transakcje. Z oferty skorzystać mogą zarówno obecni, jak i nowi posiadacze Kart Kredytowych z Żubrem oraz kart kredytowych bankowości prywatnej – Pekao World Elite Mastercard i Pekao Visa Infinite. Wystarczy, że w aplikacji mobilnej PeoPay lub bankowości internetowej Pekao24 dołączą swoją kartę do największego w Europie programu lojalnościowego.

– Bank Pekao jako jedyny bank w Polsce umożliwia gromadzenie mil w programie Miles & More. Skupiamy się na potrzebach klientów. Naszym celem jest nie tylko sprostanie tym oczekiwaniom, ale również dostarczanie produktów i usług, które będą wygodne, atrakcyjne i pełne korzyści. [...] Jestem przekonany, że dzięki programowi Miles & More nasi klienci będą mogli jeszcze łatwiej spełniać swoje marzenia o podróżowaniu – zaznacza Paweł Strączyński, wiceprezes Banku Pekao S.A.

Co ważne, zgromadzone mile można wymienić nie tylko na bilety lotnicze, ale również na podwyższenie klasy podróży samolotem, rezerwację hotelu, wynajem samochodu oraz nagrody rzeczowe.

– Z myślą o pasażerach, którzy od zawsze byli w centrum naszej uwagi, dążymy do ciągłego doskonalenia naszej oferty, a programy lojalnościowe odgrywają w tym procesie istotną rolę. Wspólnie z Bankiem Pekao S.A. prezentujemy usługę, która przede wszystkim zaspokoi potrzeby często podróżujących pasażerów. Zapraszam serdecznie do korzystania z kart i zbierania mil, które będzie można wykorzystać nie tylko na przeloty, ale również m.in. na zakupy w naszym sklepie Shop&More – podkreśla Michał Fijoł, prezes zarządu Polskich Linii Lotniczych LOT.

Nowa propozycja dla zbierających mile w Miles & More

Z przesłanej informacji prasowej dowiadujemy się, że do programu Miles & More można dołączyć Kredytowa z Żubrem w każdym z trzech dostępnych pakietów – Standard, Złotym i Platynowym.

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem zyskują:

 1. 1000 mil powitalnych po pierwszej transakcji kartą.
 2. Mile za transakcje – im wyższy pakiet karty, tym więcej mil Miles & More!
  • Pakiet Platynowy: 6 zł = 1 mila
  • Pakiet Złoty: 10 zł = 1 mila
  • Pakiet Standard: 20 zł = 1 mila 
 3. Ochronę przed utratą ważności mil zgodnie z zasadami Miles & More.

Poza wyżej wymienionymi benefitami można wyróżnić także: 

 • bezpłatną odprawę Business Check-in na lotnisku Chopina w Warszawie, jeśli podróżujemy liniami lotniczymi PLL LOT;
 • do 360 zł rocznie zwrotu za płatności w internecie np. za bilety lotnicze i inne zakupy;
 • do 240 zł rocznie zwrotu opłat za przejazdy autostradami w Polsce i za granicą. 

Z kolei osoby posiadające karty kredytowe bankowości prywatnej Banku Pekao S.A. w ramach Miles & More otrzymują:

 1. 1000 mil powitalnych po pierwszej transakcji kartą.
 2. Mile za transakcje: 5 zł = 1 mila.
 3. Ochronę przed utratą ważności mil zgodnie z zasadami Miles & More.

Przypomnijmy, że bank nalicza mile za płatności w sklepach stacjonarnych, jak i online, wypłaty gotówki w bankomatach oraz za przelewy z karty.  

Źródło: Polskie lInie Lotnicze LOT