Otrzymujemy pierwsze informacje od uczestników wyprawy Traveler Adventure Team. Jest intensywnie i… smacznie! Czworo Czytelników oraz ekipa redakcyjna Travelera dotarli już do Południowego Tyrolu. Po pokonaniu ponad 1200 km chwilowo stacjonują w miejscowości Vipiteno. To pierwszy przystanek na ich drodze. Za nimi lekcja fotografowania w mieście pod okiem Jacka Boneckiego i włoski obiad (również sfotografowany). A żeby nie zabrakło wrażeń czeka ich jeszcze rafting i hiking. Ale o tym już jutro!

Przypomnijmy, TRAVELER ADVENTURE TEAM jest cyklicznym projektem National Geographic Traveler. - To wyprawa ludzi ciekawych świata, spragnionych wyzwań i adrenaliny -  opowiada Martyna Wojciechowska [
]. Wyprawa potrwa od  17 do 24 maja 2015. Przed uczestnikami jeszcze: trekking w Dolomitach, spływ górski, zjazd tyrolką, jazda samochodami terenowymi czy plenerowa szkoła fotografii z Jackiem Boneckim. Relację z podróży, zdjęcia i filmy wideo będzie można znaleźć tutaj, na www.blog.tat.national-geographic.pl na fanpage'u Travelera. Czekamy na wieści. Ahoj przygodo!