Wyjedź z Travelerem, firmą Samsung oraz fotografem Marcinem Dobasem na pełną przygód wyprawę do Berna i Oberlandu berneńskiego w Szwajcarii.  

- Po raz kolejny szukamy prawdziwych zapaleńców, którzy uwielbiają przygody, adrenalinę, mają swoje pasje i nie boją się przekraczać granic. Piękna Szwajcaria czeka na was! Zapraszamy! – mówi Martyna Wojciechowska, redaktor naczelna Travelera.

Do trójki szczęśliwców dołączą blogerzy, czyli: Karol i Ola z Busem Przez Świat oraz Karol z Kołem Się Toczy.

A jakie atrakcje ich czekają? Pływanie w rzece Aare. Odwiedziny serowarni pokazowej, aby posmakować prawdziwego szwajcarskiego sera. Wysokie klify, z których będzie można zjechać na linie! Wszystko to przy wsparciu technologicznym firmy Samsung, która nie zostawi uczestników bez niezbędnych gadżetów! Reszta niech będzie niespodzianką!

Co zrobić, aby znaleźć się w ekipie Traveler Adventure Team? Wystarczy wejść na stronę www.tat.national-geographic.pl wypełnić formularz zgłoszeniowy i dołączyć do zgłoszenia wykonane przez siebie 3 fotografie oraz tekst (do 1 tys. znaków) z uzasadnieniem „Dlaczego właśnie Ty powinieneś jechać na Traveler Adventure Team?”. Czekamy do 20 maja!

Do wygrania atrakcyjne nagrody, czyli 3 zestawy produktów od firmy Samsung: Smartfon Samsung Galaxy S7, Samsung Gear S2 oraz Samsung Gear VR lite.

Relacja z wyjazdu prowadzona na bieżąco na blogu www.tat.national-geographic.pl oraz na facebookowym profilu NG Traveler facebook.com/ngtraveler .