Winobranie w Tokaju, gotowanie grzańca węgierskiego -  czy to na pewno program Traveler Adventure Team? O tak, jesienny TAT będzie pełen atrakcji kulinarnych, ale organizatorzy zaplanowali również odpowiednią dawkę adrenaliny. Zwiedzimy groty w Egerszalók i spróbujemy swoich sił podczas błyskawicznej wspinaczki na Kekes.

Za tydzień ruszamy na Północne Węgry. Pojedziemy czterema Jeepami. Do pokonania mamy 600 km - Google Maps szacuje, że zajmie nam to niecałe 8 godzin (ciekawe, ile z tego postoimy w korkach w Polsce?).

Ekipa już w komplecie: dwie laureatki konkursu, czyli  Agata Awruk i Dominika Koszowska, dziennikarze National Geographic Polska i Wirtualnej Polski, fotograf Tomek Gola, a także zaprzyjaźnieni blogerzy:Paulina Wierzgacz (obrazkiblondynki.pl) oraz Natalia Malec i Łukasz Burda (zlotaproporcja.pl) i Oliwia Papatanasis (the-ollie.com)
 
O planie wyprawy, atrakcjach i przede wszystkim ciekawostkach związanych z wizytą na Węgrzech będziemy informować Was na bieżąco na blogu www.tatwegry.national-geographic oraz na fanpage'u National Geographic Traveler.

Zaczynamy już za tydzień! Zapraszamy.

 


Traveler Adventure Team (TAT) to projekt National Geographic Traveler, w którym do wygrania jest pełna przygód podróż. W wyjeździe uczestniczą redaktorzy Travelera, blogerzy oraz wyłonieni w konkursie czytelnicy.