Mecz piłki ręcznej może się czasem zamienić w istny thriller. Niektóre sytuacje wymagają od zawodnika niesłychanej zręczności i umiejętności przewidywania. Szczypiornista za nic, ale to za nic w świecie nie powinien się dać wyprowadzić z równowagi. Przekonajcie się sami...

Zgodnie z wynikiem losowania grup turnieju finałowego ME w Piłce Ręcznej mężczyzn Austria 2010, podczas styczniowych rozgrywek spotkają się w Tyrolu świetne, silne drużyny: w Innsbrucku będą ze sobą rywalizować reprezentacje narodowe Niemiec, Szwecji, Polski i Słowenii. Czekają nas więc wielkie sportowe emocje. Po meczach rundy wstępnej o awans do półfinału zagrają tu ponadto zwycięzcy z grupy D (Francja, Hiszpania, Węgry i Czechy). ME w Piłce Ręcznej, od 19 do 31 stycznia 2010, to kolejne po Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2008 międzynarodowe wydarzenie sportowe goszczące w Tyrolu. Również i tym razem głośno będzie o gorączce rywalizacji w sercu Alp!
Fani piłki ręcznej, którzy chcieliby doświadczyć na żywo wspaniałego nastroju turnieju, mają świetną okazję, by połączyć kibicowanie swoim faworytom z pobytem narciarskim w Alpach. Przemawia za tym wiele: tyrolska zima - najwspanialszy prezent, jaki mogą otrzymać miłośnicy sportów zimowych, - oraz fantastyczne ośrodki narciarskie w całej prowincji, które nie pozostawiają absolutnie nic do życzenia!

Więcej informacji na www.tyrol.pl www.sport.tirol.at