ELLE Zen Weekend (17-19 lipca 2020r.) to weekend pod znakiem jogi. Joga będzie wam towarzyszyć od wschodów do zachodów słońca, będziecie celebrować wspólne posiłki, a każda z uczestniczek wyjazdu wróci do domu z pakietem startowym do świętowania zen w stylu ELLE. Każda zostanie też obdarowana matą Moonholi, bransoletką Anki Krystyniak i wieloma innymi niespodziankami.

Położony w Borach Tucholskich malowniczy Pałac Komierowo, który pokochały nie tylko redaktorki ELLE, służy jako azyl, szczególnie podczas wyjazdów Yoga Retreatment organizowanych przez dziedziczkę tego miejsca – Annę Komierowską-Szweycer.

Tym razem redakcja ELLE postanowiła podzielić się tym dobrem szerzej i na kolejny ELLE Zen Weekend zaprosić czytelniczki. Ta oferta to coś dużo więcej niż trzydniowy wypoczynek w posiadłości, która dziś jest jednym z najlepszych butikowych hoteli w kraju.

Uczestniczki, wspólnie z redaktorkami, spędzą weekend w trybie slow. Odpoczną w otoczeniu Pałacu – parku pełnego kilkusetletnich drzew i kojącej natury. Weekend rozpocznie się od piątkowej jogi, medytacji, kolacji z redakcją ELLE i gośćmi prowadzącymi sesje jogi – między innymi Jimmy ‘m Saurabha i Martą Kucińską, która uczy m.in. praktyki jogi twarzy.

Warsztaty uzupełnią kąpiele, ćwiczenia oddechowe, medytacje i koncert gongów. Poranki otworzymy wegetariańskimi śniadaniami, a ostatni wieczór uczcimy uroczystą kolacją.

Praktyka jogi dwa razy dziennie naprawdę może odmienić życie. A na pewno – samopoczucie. Głębokie rozciąganie stymuluje układ nerwowy, dzięki czemu poprawia się jakość snu, znika rozedrganie i pojawia poczucie wewnętrznego spokoju.

Asany w łagodny sposób wzmacniają mięśnie i usprawniają przepływ limfy, dzięki czemu poprawia się twoja odporność i znikają wszelkie obrzęki. Nagle zapominasz o bólach kręgosłupa i sztywności ciała. Nie bez znaczenia jest też fakt, że twoja sylwetka staje się smuklejsza.

Za każdym razem, gdy stajesz na macie, zyskujesz też autentyczną możliwość spotkania z samym sobą. Czasem sesja jogi wyzwala ukryte emocje, które wreszcie masz szansę przeżyć. Zaczynasz czuć, kim naprawdę jesteś i czego potrzebujesz. To bezcenne doświadczenie.

Nie jest też tajemnicą, że bliskość natury pomaga się uspokoić, wyciszyć i nabrać energii do podejmowania nowych wyzwań.

 

Cały program ELLE Zen Weekend z Yoga Retreatment oraz ceny dostępnych pakietów dostępne na stronie ELLE.