Święta planujesz w domu przy choince czy raczej pod palmą? Jakkolwiek jednak zdecydujesz się spędzić najbliższe święta, warto się do nich dobrze przygotować. Sprawić, żeby pozostawiły po sobie niezapomniane wspomnienia i moc wrażeń. To też doskonała okazja, by uzupełnić podróżniczy arsenał. 

Mówi się, że prawdziwego podróżnika poznaje się nie po tym, co ma w plecaku, ale po tym, co pozostawia w domu. Nowoczesne technologie zaklęte w wielofunkcyjnych urządzeniach pozwalają zminimalizować ilość sprzętu, który mamy ze sobą zabrać, a który może ułatwić odkrywanie nowych szlaków. Nie musisz zabierać ze sobą komputera, konsoli do gier, kamery i notatnika, skoro możesz je mieć w jednym efektownym urządzeniu.

Razem z marką Samsung przyjrzeliśmy się najnowszemu sprzętowi, który przenosi podróżowanie na inny poziom wygody. 

Oto kilka pomysłów na prezenty dla podróżnika:

 

1. Bezprzewodowe słuchawki Samsung GALAXY BUDS

Polecamy zwłaszcza na długie podróże samolotem! Znacie to uczucie, gdy chcecie zasnąć w samolocie, ale dookoła słychać salwy śmiechu, płacz dziecka itd.? Z tymi słuchawkami wprost odizolujesz się od świata i odpłyniesz w świat ulubionej muzyki. Bez tych słuchawek niektórzy nie wyobrażają sobie podróży. Nie tylko sprawdzą się w każdych warunkach, ale zadowolą nawet najbardziej wymagającego melomana. Wykonane z lekkich, wygodnych materiałów – nie tylko dobrze wyglądają, ale i doskonale leżą w uszach, więc nie ma obawy, że zgubimy je gdzieś na trasie. Specjaliści od akustyki z AKG dostroili je tak, by w każdych warunkach można było cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem. Słuchawki bez trudu łączą się z ze smartfonem Galaxy Note10 czy zegarkiem Galaxy Watch Active2. Ten pierwszy w razie potrzeby posłuży jako bezprzewodowa ładowarka. Wystarczy położyć Galaxy Buds na pleckach smartfonu, żeby zasilić je energią.

 

2. Smartfon Samsung GALAXY NOTE10

To zdecydowanie coś więcej niż smartfon. To efektowne połączenie komputera, konsoli do gier, kamery filmów i inteligentnego pióra. Jest lekki i smukły, a do wyboru mamy dwa rozmiary: 6,3” i 6,8” (Note10+). Cechuje go nie tylko elegancja, ale i wytrzymałość: obudowa wykonana z odpornego szkła i aluminium zabezpiecza przed nadmiernym działaniem kurzu i wilgoci (norma IP68). Niemal  bezramkowy wyświetlacz Infinity-O zapewnia wygodny dostęp do oglądanych filmów i zdjęć w doskonałej jakości – niezależnie od warunków oświetleniowych. Podróżnicy z pewnością docenią możliwości aparatu, który zapewnia profesjonalne ujęcia i jakość nagrań wideo przy jednoczesnej prostocie obsługi. Na uwagę zasługuje zwłaszcza funkcja rozmycia tła w trybie foto i wideo oraz opcja stabilizacji obrazu, dzięki której nasze wspomnienia utrwalimy bez efektu trzęsącej się ręki. Zarejestrowane zdjęcia i filmy możemy edytować bezpośrednio na smartfonie, korzystając z wszechstronnego rysika.

 

3. Smartwatch Samsung GALAXY WATCH ACTIVE2

Można go dowolnie dopasować do własnych upodobań i potrzeb, zarówno jeśli chodzi o wygląd, jak i pełnione funkcje. Do wyboru mamy pasek w wersji eleganckiej (skóra) lub sportowej (wytrzymały fluoroelastomer) oraz kopertę w dwóch rozmiarach. Intuicyjną obsługę zapewnia obrotowy bezel, dzięki któremu wygodnie przełączymy się między ekranami i aplikacjami. Galaxy Watch Active2 wspomoże nas podczas niejednego treningu – wykrywa i rejestruje aż 40 różnych aktywności. Zsynchronizowany z telefonem (np. Galaxy Note10) zegarek zmieni się w Twoje centrum dowodzenia – bez trudu odbierzesz połączenie telefoniczne lub wiadomość bezpośrednio z poziomu nadgarstka. A kiedy wyczuje u Ciebie podwyższony poziom stresu – zaproponuje zestaw ćwiczeń oddechowych. 


Artykuł powstał we współpracy z marką Samsung.