Przełom marca i kwietnia to czas, gdy w polskich Tatrach zaczynają kwitnąć krokusy. Gzie jest ich najwięcej? Oczywiście w Dolinie Chochołowskiej. Ekipa Dron Photo (w składzie: Stanisław Szewczyk i Joanna Burakowska) nie mogła przegapić takiej okazji do fotografowania i ruszyła na szlak z pełnym sprzętem.

- Wędrówkę rozpoczęliśmy o 7.30, gdy słońce budziło się ze snu. Pogoda była rewelacyjna, a niebo bezchmurne. Dzięki temu mogliśmy podziwiać budzące się do życia górskie lasy. Po dwóch godzinach marszu ujrzeliśmy „morze” fioletowych kwiatów. Widok zapierał dech w piersiach! – opowiadają.

Starali się zrobić jak najwięcej zdjęć, by uchwycić piękno krokusów i pokazać je tym, którzy nie mogą być na miejscu. By jeszcze bardziej przybliżyć krokusową łąkę, przygotowali coś wyjątkowego – panoramę Doliny Chochołowskiej wykonana w technice 360 stopni.

PANORAMA 360 "KROKUSY W DOLINIE CHOCHOŁOWSKIEJ" >>>

Panorama zachwyci wszystkich miłośników górskich widoków: dookoła fioletowe pola, a w oddali skrzące się śniegiem górskie szczyty. Teraz każdy może podziwiać te widoki!

Zobacz film, który powstał podczas fotograficznej wycieczki do Doliny Chochołowskiej:

 

Więcej: dron-photo.pl