Oto oni:

1. Laureat

Zdjęcie: Bo muzyka jest we mnie Autor: krismatys Uzasadnienie wyboru: Ten ekspresyjny portret młodej kobiety jest ucieleśnieniem radości, przyjemności, zadowolenia. Przedstawia akcję rozgrywającą się w otoczeniu rozbawionych ludzi. Zdjęcie to jest zaledwie wycinkiem wielkiego wydarzenia jakim jest koncert na przystanku Woodstock jednak emocje uchwycone przez autora zdjęcia oddają prawdziwy wymiar tej sytuacji.

2. Laureat

Zdjęcie: Miłosne Serenady Autor: halihead Uzasadnienie wyboru: Zdjęcie pt. Miłosne Serenady przedstawia zabawną historię dwojga starszych ludzi. Nie jest to rodzaj fotografii wyreżyserowanej. Autor zdjęcia w sposób dyskretny uwiecznił scenę, która nosi w sobie emocje, klimat. Charakter reporterski tej fotografii wzmacnia znaczenie tej uroczej sytuacji.

3. Laureat

Zdjęcie: Muzyka jest moim życiem...
Autor: liidzia
Uzasadnienie wyboru: Zdjęcie przedstawiające młodego mężczyznę, stojącego w przestrzeni otwartej jest ciekawe pod względem estetyki obrazu. Nie nosi w sobie głębszej treści, jest raczej symbolem. Warto zwrócić uwagę na technikę zdjęcia; bardzo ładna gama kolorystyczna oraz dodatkowy efekt zarysowań nadają dobrego smaku fotografii.

4. Laureat

Zdjęcie: Hip hop
Autor: vladkru
Uzasadnienie wyboru: Fotografia inscenizowana stanowi szczególny sposób postrzegania otoczenia.
Zdjęcie Hip Hop bardzo dobrze obrazuje wybraną cechę charakteru bohatera.
Tło świetnie koresponduje z tańcem, przykuwa uwagę widza.

5. Laureat

Zdjęcie: Bo muzyka jest we mnie
Autor: dagmara1113
Uzasadnienie wyboru: Coraz częstszym zabiegiem dokonywanym w komputerze na fotografii jest
manipulowanie kolorem. Zarówno efekt kolorystyczny jak i świetlny, zarys postaci muzyka, bardzo dobrze odzwierciedlają klimat koncertu. Gratulujemy!

Galerię wszystkich wyróżnionych zdjęć znajdziecie tutaj

Wszystkich zapraszamy do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu fotograficznego Moje najlepsze zdjęcie.