Inicjatywę wspierał Fiat, który uprzyjemniając obu rodzinom podróż udostępnił do testów dwa premierowe, kompaktowe samochody: nowego 5-drzwiowiowego Tipo i nowego Tipo Station Wagon.
 Ilona czyli Mum and the City, perfekcjonistka i mama dwójki dzieci, na swoim blogu dzieli się informacjami o tym jak utrzymać równowagę życiową. Na rodzinny city break wybrała mazurskie Wzgórza Dylewskie i zapakowała swoją rodzinę do przestronnego i funkcjonalnego kombi, nowego  Tipo Station Wagon. Dzięki największemu bagażnikowi w swojej klasie o pojemności 550 litrów, tym razem nie musiała ograniczać się z pakowaniem bagażu. 

Jeśli i ty chcesz sprawdzić nowe 5 drzwiowe Tipo lub Tipo Station Wagon zapisz się na jazdę próbną.

Agnieszka znana też jako Buuba - mama dwóch chłopców, testując rodzinnego  5-drzwiowiowego Tipo dotarła do Krynicy Górskiej. Buuba z rodziną miała do pokonała 1200 km  po polskich drogach. To nie było łatwe zadanie, ale dzięki przestronnemu wnętrzu i zaawansowanym systemom m.in. Brake Control hamującemu automatycznie w awaryjnej sytuacji oraz aktywnemu tempomatowi utrzymującemu odległość od poprzedzającego pojazdu, podróż minęła im bezpiecznie i przyjemnie.

Już teraz możesz zamówić ofertę nowego 5-drzwiowiowego Tipo i nowego Tipo Station Wagon.