Pokaż nam swoje wspomnienia z całego świata! W każdym wydaniu magazynu na łamach rubryki „Akademia Fotografii Travelera” redakcja publikuje najlepszą fotografię spośród prac nadesłanych przez Czytelników.

Dołącz do fotograficznej społeczności National Geographic i – bez względu na to, czy jesteś amatorem lub profesjonalistą – podziel się z nami swoimi zdjęciami. Redaktorzy Travelera przeglądają wszystkie zgłoszenia, które w danym miesiącu zostaną przysłane na skrzynkę migawka@burdamedia.pl i wybierają jedną fotografię do publikacji.

NAGRODY

Każdego miesiąca na autorkę lub autora zwycięskiej fotografii czekają nagrody. W najbliższej edycji (tj. Traveler 10/19) nagrodami są:

- 4 przewodniki National Geographic: Praga i Czechy, Neapol, Kuba, Japonia (link do produktów >>)

ZASADY UCZESTNICTWA

Przyślij swoje zdjęcie e-mailem na adres migawka@burdamedia.pl (w tytule wpisz: konkurs fotograficzny). Napisz krótko, gdzie i w jakich okolicznościach powstało zdjęcie (ok. 1000 znaków).

W treści maila koniecznie napisz następujące oświadczenia:

Zapoznałem/am się i akceptuję treść Regulaminu Konkursu dostępnego pod adresem: https://www.national-geographic.pl/traveler/regulamin-konkursu-akademia-fotografii-travelera.

Zapoznałem/am się ze szczegółami przetwarzania danych osobowych Uczestników konkursu dostępnymi pod adresem: https://static.burdamedia.pl/Obowiazek_informacyjny_konkurs_akademia.pdf.

(zdjęcie: Bagan, Mjanma/ Stock Adobe)

 

Redakcja