Po raz kolejny szukamy prawdziwych zapaleńców, którzy uwielbiają przygody, adrenalinę, mają pasję i nie boją się przekraczać granic. Piękne regiony Niemiec czekają na Was!

Jakie atrakcje planujemy? Na początek tylko kilka z nich: wspinaczka po skałkach Szwajcarii Saksońskiej, zmagania na torze kajakarstwa górskiego w Markkleeberg czy zwiedzanie kopalni węgla brunatnego F60. Reszta niech na razie pozostanie niespodzianką!

Na wyprawę ruszamy trzema ŠKODAMI KODIAQ, a w składzie Traveler Adventure Team obok dwóch laureatów konkursu, znajdą się jeszcze przedstawiciele National Geographic Polska: dyrektor artystyczna - Iwona El Tanbouli – Jabłońska jako nasz fotograf, Błażej Grygiel – redaktor oraz blogerki Aleksandra Świstow, czyli pojechana.pl i Wiola Starczewska z starczewska.com.

Co zrobić, aby znaleźć się w ekipie Traveler Adventure Team? Wystarczy wejść na stronę tat.national-geographic.pl wypełnić formularz zgłoszeniowy i dołączyć do zgłoszenia wykonane przez siebie 3 fotografie oraz tekst do 1 tys. znaków z uzasadnieniem „Dlaczego właśnie Ty powinieneś jechać na Traveler Adventure Team?”. Czekamy do 23 kwietnia! Do wygrania komplety outdoorowej odzieży termoaktywnej od firmy Brubeck i zestawy produktów Varta: latarka kempingowa Outdoor Sports Comfort Light oraz Power Bank Slim o pojemności 12 000 mAh.

Relację z wyjazdu będzie można śledzić na blogu tat.national-geographic.pl oraz na facebookowym profilu National Geographic Traveler