Czasy, kiedy musieliśmy wybierać pomiędzy porządną specyfiką smartfonów, a atrakcyjnym designem, odeszły już w zapomnienie. Coraz częściej sięgamy też po smartfony zamiast aparatu fotograficznego. Zdjęcia nie tracą na jakości, a my możemy cieszyć się większą wygodą. Najlepszy dowód? Nowy smartfon realme 12 Pro+ 5G, który bardzo pozytywnie nas zaskoczył. 

Po pierwsze: przełomowy aparat

Realme 12 Pro+ 5G wyposażono w aparat Sony o rozdzielczości 50MP, a także innowacyjny obiektyw peryskopowy z 3-krotnym zoomem optycznym, 6-krotnym zoomem hybrydowym oraz 120-krotnym zoomem cyfrowym. To bardzo przydatna funkcja, np. wówczas, gdy wykonujemy zdjęcia reportażowe i zależy nam na dyskrecji. Z przodu smartfona znajduje się z kolei aparat o rozdzielczości 32 MP. Dobry teleobiektyw to gwarancja udanego portretu. Ostra twarz na tle rozmytego tła (i bez szczegółów, które mogłyby odwracać naszą uwagę) – brzmi dobrze, prawda? 

Z realme każdy z nas może robić wyraźne zdjęcia nawet w słabych warunkach oświetleniowych. Dodatkowo, technologia fotografii wieloogniskowej sprawia, że każde ujęcie będzie wyglądać niczym kadr z najlepszego filmu. Koniecznie wypróbujecie też kinowe portrety. Są tak wyjątkowe, dzięki filtrom stworzonym przez nagrodzonego Oscarem operatora Claudio Mirandę.

Jesteśmy przekonani, że smartfon stanie się waszym ulubionym towarzyszem podczas spacerów czy różnych wydarzeń. Sprzęt jest gotowy do zrobienia zdjęcia/wideo w ciągu kilku sekund. W przeciwieństwie do zwykłego aparatu, z realme 12 Pro+ 5G będziecie mogli też znacznie szybciej pochwalić się fotografiami z bliskimi. 

Mat. prasowe

Po drugie: topowy design 

Marka nawiązała współpracę z renomowanym francuskim producentem zegarków luksusowych Ollivierem Savéo. Jeśli jeszcze go nie znacie, to wyjaśniamy, że stoi za nim bogate, wieloletnie doświadczenie w projektowaniu dla szwajcarskich topowych brandów (wystarczy wymienić tylko: Rolex, Roger Dubuis, Piaget, Breitling czy Quinting).

Jak już pewnie się domyślacie, smartfon mocno wyróżnia się więc na tle konkurencji. Wysoka jakość wykonania, wyszukane materiały i klasyczne kolory (sprzęt dostępny jest w wersji beżowej i granatowej) świadczą o wyjątkowym stylu, którego trudno nie docenić. Każdy szczegół – od złotej ramki z ryflowaniem po polerowaną tarczę z efektem promieniowania słonecznego – spełnia najwyższe standardy. 

Smartfon ma zakrzywiony, duży wyświetlacz (6,7’’) o częstotliwości odświeżania 120 Hz. Ekran jest jasny i doskonale radzi sobie nawet w pełnym słońcu. Technologia OLED i optymalizacja Pro-XDR gwarantuje idealny kontrast i odwzorowanie kolorów. Na pewno zauważycie różnicę, gdy będziecie oglądać ulubione filmy czy grali w najnowsze gry, ale również podczas fotografowania. Nie musimy was przekonywać, że nieodpowiednie oświetlenie potrafi zepsuć każdy nawet najlepszy kadr. 

Mat. prasowe

Po trzecie: wysoka wydajność

Kolejną zaletą sprzętu jest wbudowany procesor Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1, realme 12 Pro 5G, który zapewnia wyjątkową wydajność i płynność działania. Potrzebujcie dużo miejsca na wszystkie aplikacje, media i zdjęcia z podróży? Nie lubicie ograniczeń? Na pewno ucieszy was wiadomość o 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej

Smartfon będzie towarzyszył wam w każdej podróży (tej bliżej i tej dalszej), dzięki ogromnej baterii o pojemności 5000 mAh. Równie istotne jest szybkie ładowanie SUPERVOOC 67 W, które pozwala korzystać ze sprzętu przez cały dzień. Co równie ważne (a ostatnimi czasy wcale nie takie oczywiste), superszybka ładowarka jest dołączona do zestawu. Nieprzekonani? A co powiecie o możliwości naładowania sprzętu do połowy w zaledwie…19 minut? Jedno jest pewne. Z Realme 12 Pro+ 5G nic was nie zaskoczy. 

Smartfon realme 12 Pro+ 5G na nowo wyznacza granice mobilnej fotografii i innowacji w świecie designu. Nie wierzcie nam na słowo, przekonajcie się sami. 

Mat. prasowe

Materiał promocyjny realme.