Linia lotnicza Wizz Air ogłosiła dziś dwie nowe wakacyjne trasy z Polski. Dokąd polecimy? Do naprawdę atrakcyjnych nadmorskich miejsc: Splitu w Chorwacji i Bari we Włoszech.

Nowe połączenia zaczną działać w sierpniu. Bilety dostępne są już w sprzedaży na wizzair.com, a ich regularne ceny rozpoczynają się od 79 złotych na trasie Katowice – Bari i 199 zł na trasie Warszawa-Split.

Nowe kierunki

Split jest popularnym wakacyjnym kierunkiem na wschodnim wybrzeżu Morza Adriatyckiego. Jako główny węzeł komunikacyjny w regionie, Split stanowi dogodne połączenie z licznymi pobliskimi wyspami. Chorwacja jest nowym, dwudziestym czwartym krajem w ofercie Wizz Air z Polski.

Bari jest stolicą urokliwego rejonu Apulia w południowych Włoszech, popularnego wśród turystów ze względu na słoneczną pogodę, piękne miasteczka i długą linię brzegową Morza Śródziemnego.

 

Tanio i coraz dalej

Wraz z dwoma nowymi połączeniami, siatka połączeń Wizz Air liczy 130 tras do 24 krajów. Obecnie linia ma 20 samolotów i lata z ośmiu polskich lotnisk. To dobre wieści dla amatorów taniego podróżowania.


Trwa wyprawa Traveler Adventure Team w Szwajcarii! Zobacz jak wyglądał ich test superszybkich łodzi motorowych.