Sezon podróży małych i dużych ruszył pełną parą. Wczasy all inclusive pod palmami hotelu są coraz mniej popularne. Odkryliśmy w sobie zew przygody i zdobywamy coraz bardziej odległe tereny, szczyty, a nawet odkrywamy dzikie lądy. Co nam w tym pomoże? Urządzenie, które potrafi dotrzymać kroku podczas każdej przygody, takie, jak konwertowalny ultrabook Lenovo Yoga 910. Przekonaj się, na co go stać!


Stabilny przejazd

Zacznijmy od tego, że Lenovo Yoga 910 waży zaledwie 1.38 kg, jest ultrasmukły, wytrzymały i bez problemu zmieści się do każdego plecaka. Nawet nie poczujesz, że masz go przy sobie. Technologia, która pozwala na funkcjonalność 360 stopni, jest niezwykle precyzyjna i zapewnia stabilność urządzenia w ekstremalnych warunkach. Podczas podróży pociągiem, samolotem, jachtem czy katamaranem możesz korzystać z tradycyjnego sposobu laptopa z pełnym dostępem do klawiatury. Zyskasz czas na domknięcie wszystkich elektronicznych spraw, kontakt ze znajomymi poprzez komunikatory i znalezienie dodatkowych informacji o miejscu, do którego się wybierasz. Co więcej, metalowa obudowa typu unibody w modnych kolorach sprawia, że urządzenie jest bardzo eleganckie, więc bez problemu możesz je zabrać ze sobą w podróż do najmodniejszych zakątków świata.

Nieprzerwany kontakt

Dotarłeś do celu. Wybrałeś Park Narodowy Yellowstone. Dzika przyroda, góry i charyzmatyczny miś Jogi. Oczywiście nie liczysz na wygodne łóżko w hotelowym pokoju, tylko na spokojną noc w namiocie. Twoi znajomi na pewno chcieliby zobaczyć, jak tam jest. Yoga 910 w tym przypadku świetnie sprawdzi się w roli podstawki. Korzystając z tego sposobu ekran znajduje się bliżej, a ty możesz dostosować kąt oglądania pod swoje preferencje. W chwilach odpoczynku swobodnie ustawisz laptopa na drewnianych stołach rezerwatu i połączysz się na wideo konferencję z przyjaciółmi lub rodziną, którzy w tle zobaczą cudowne widoki. Dodatkowo dwa głośniki JBL, każdy o mocy 2 W wspierane przez  technologię Dolby® Audio™ Premium i podwójny układ mikrofonów z redukcją szumów sprawią, że kontakt przebiegnie bez zakłóceń, a w tle pięknych krajobrazów słychać będzie dźwięk wodospadów i żyjącej wokoło natury.


Pod gołym niebem

Podczas nocy, kiedy będziesz już z kubkiem gorącej herbaty leżał w swoim śpiworze, możesz obejrzeć ulubiony film albo posłuchać muzyki. Ustaw ultrabooka Yoga 910 w sposobie namiotu, który gwarantuje stabilność, i oddaj się relaksującej przyjemności po aktywnym dniu. Urządzenie wyposażone jest w ekran o rozdzielczości 4K i rancie 5mm, dzięki czemu oferuje o ponad 10 procent większą powierzchnię oglądania, jak w innych smukłych ultrabookach. Obraz jest bardziej czytelny i wyrazisty wraz ze 100-procentowym pokryciem gamy kolorów sRGB. Zobaczysz, to będzie kino pod chmurką z prawdziwego zdarzenia.


Pomocne informacje

Funkcjonalność namiotu docenisz również podczas odpoczynku na szlaku, kiedy musisz sprawdzić pogodę albo mapę. Dodatkowo, warto wiedzieć, że urządzenie posiada akumulator pozwalający na 15,5 godziny pracy przy rozdzielczości Full HD i do 10,5 godziny przy rozdzielczości UHD bez ładowania. Nowym rozwiązaniem jest funkcja ładowania USB, działająca nawet wtedy, gdy urządzenie jest wyłączone, co pozwala np. na utrzymanie baterii smartfona podczas wymagającego dnia. Yoga 910 posiada cechy, które są niezbędne podczas podróży. Jest wytrzymała, silna i nieustraszona. Tak samo, jak ty.


Spokojny powrót

Kiedy po przygodzie swojego życia będziesz zmierzał na płytę lotniska i ze łzą w oku spojrzysz się przez ramię, wyjmiesz swojego ultrabooka Yoga 910 i ustawisz go w tryb tabletu. To właśnie wtedy, podłączając się do Wi-Fi, urządzenie zadba o twój powrót do domu. Karty pokładowe, bilety, mapy, czas odlotu – wszystko w jednym miejscu. Lenovo Yoga 910 będzie opiekunem każdej podróży. To urządzenie, które pozwala na więcej.


PROMOCJA

Advertisement