Przypominamy, że użytkownicy serwisu national-geographic.pl organizują wewnętrzne konkursy fotograficzne, w których każdy może wziąć udział. Więcej na temat konkursu oraz regulamin można znaleźć tutaj:

https://www.national-geographic.pl/aktualnosci/pokaz/konkurs-fotograficzny-przygotowany-przez-spolecznosc/


X edycja Konkursu Społeczności odbyła się pod hasłem: "Drzwi otwarte". Wszystkie nadesłane prace można zobaczyć tutaj: https://www.national-geographic.pl/foto/najnowsze/konkurs-spolecznosci A teraz czas na zwycięzców: I MIEJSCE:

Johann - "Pół na pół" - 36 pkt II MIEJSCE:
PPPerz - "Drzwi Ostatnie" - 32 pkt III MIEJSCE:
PPPerz - "Drzwi w Nieskończoność" - 31 pkt A tak o nadesłanych pracach napisała na Forum Benka, która wygrała poprzednią edycję konkursu:

Tylko w tym dniu można było trafić z tajemniczych Indii na warszawską Pragę, gdzie kot poluje na rowerze, a kobiety marzą o białej sukni z welonem, nakarmić osiołki lednickie i barana intelektualistę, myślącego nad swym losem, podjechać bagażówką przez Niepołomnice do klasztoru w La Vernie po drodze zatrzymując się na szklaneczkę mleka, ogrzewając się nieco w kuźni i lekko dziwiąc się, że w szafce ubraniowej buszuje sikorka. Można było wdrapać się prosto do nieba, albo poszukać małpy w swojej szafie, a przed wylotem do Wietnamu zrobić zakupy w mięsnym sklepie. Po przeliczeniu drzwi w cytadeli w Hue nie zważając na czołgi jedni ruszyli prosto na Rodos, inni do Nepalu na spotkanie wychodzących z cienia do Chorwacji na powrót do przeszłości, a jeszcze inni przysiedli na małą czarną gdzieś między Kielcami a Rzeszowem. Był czas na modlitwę w klasztorze buddyjskim, synagodze i chwilę z Panem w krakowskiej czy wrocławskiej świątyni, wigierskim eremie, przydrożnej kapliczce czy betlejemskiej grocie. Gratulujemy i zachęcamy wszystkich użytkowników do przyłączenia się do kolejnej edycji, która nastąpi już niebawem!