Poznajmy tegorocznych zwycięzców konkursu Traveler Adventure Team. Agnieszka, Ola, Dominika oraz Norbert – czwórka ludzi z pasją, którzy nie boją się realizować własnych marzeń.

Aleksandra Bogusławska
Tatry Wysokie, Alpy Julijskie, Durmitor – dla Oli żadne szlaki, nawet najbardziej strome i niebezpieczne, nie są straszne. Podróżniczka dokumentuje swoje wyprawy na bieżąco na stronie internetowej www.duze-podroze.pl Oprócz zdjęć z całego świata można tam również znaleźć m.in. porady dotyczące podróżowania oraz efektownej nauki języków obcych. Wyjazd do Włoch w ramach wyprawy Traveler Adventure Team jest dla niej spełnieniem marzeń! Oto jak Ola przedstawiła nam się w zgłoszeniu:
„Ta wyprawa jest w stu procentach dla mnie! Jestem podróżniczką, która nie może usiedzieć na miejscu, uwielbiam odkrywać, poznawać, wczuwać się w miejsce. (…)”.
Więcej: http://www.blog.tat.national-geographic.pl/poznaj-tegorocznych-zwyciezcow-agnieszka-wojtkowiak-2
Dominika Kustosz
Absolwentka biologii, zatrudniona w marketingu, zakochana w podróżach i fotografowaniu. Tak w skrócie przedstawić można Dominikę. Wszystkie fotografie Dominiki, które dotychczas znalazły się w magazynach podróżniczych i przyrodniczych, można znaleźć na stronie www.dominikakustosz.com Oto zgłoszenie, które stało się przepustką do udziału w wyprawie:
„Każdą wolną chwilę i wszystkie środki przeznaczam na realizowanie moich dwóch życiowych pasji, czyli podróżowania i fotografii. Podczas trzymiesięcznego pobytu w Azji prowadziłam bloga kustoszd.wordpress.com, a obecnie tworzę nowego w, którym będę opisywała podróże małe (po Polsce) i duże (wszędzie indziej). Mam też stronę fotograficzną dominikakustosz.com, na której znajdują się także informacje o moich wszystkich dotychczasowych publikacjach w magazynach podróżniczych i przyrodniczych. Będzie to dla mnie nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim okazja do zdobycia nowego doświadczenia i wspaniałego materiału fotograficzno-dziennikarskiego, a także poznania ciekawych osób.
Więcej: http://www.blog.tat.national-geographic.pl/poznaj-tegorocznych-zwyciezcow-dominika-kustosz
Norbert Strzelecki
Jak sam o sobie mówi jest ,,zapalonym triathlonistą otwartym na poznawanie ludzi, smaków, kultur”. Od 2004 roku wspólnie z żoną realizuje projekt STRZELECKI WORLD ODYSSEY w ramach, którego podróżują po 5 kontynentach śladami swojego przodka wybitnego eksploratora i geologa Pawła Edmunda Strzeleckiego. Od 2009 roku parze obieżyświatów towarzyszy córka. Prowadzi blog.strzelecki.org A oto zwycięskie zgłoszenie:
”Ja – poszukiwacz pozytywnych emocji. (…) Jestem łowcą przygód, rzadkich kadrów, niecodziennych zdarzeń. Zanurzony w „tu i teraz” celebruję w swoim rytmie życie, urzeczywistniając marzenia w każdej nadchodzącej chwili”.
Więcej: http://www.blog.tat.national-geographic.pl/poznaj-tegorocznych-zwyciezcow Agnieszka Wojtkowiak
Agnieszka to nad wyraz energiczna dziewczyna, która „lata, biega, roweruje”. Ma w sobie duszę włóczykija, chce korzystać z życia jak najintensywniej, poznawać świat i delektować się smakiem tego co nieznane. Fotografowanie to dla niej sposób na utrwalenie wrażeń i widoków. Prowadzi również stronę www.wojtkowiaka.com Przed Wami zwycięskie zgłoszenie Agnieszki:
„A – jak Adventure, G – jak Góry,  A – jak Aparat. Te trzy słowa nie tylko tworzą moje imię – AGA – one mówią znacznie więcej… Mówią o tym, co stanowi nierozerwalne elementy mojego życia. (…) Kipi ze mnie przeogromna chęć życia, poznawania świata, smakowania nowego i utrwalania tego na zdjęciach.”
Więcej: http://www.blog.tat.national-geographic.pl/poznaj-tegorocznych-zwyciezcow-agnieszka-wojtkowiak Ich przygody z wyprawy Traveler Adventure Team możecie śledzić na blogu.