Podróż promem do Skandynawii, to nie tylko wygodny sposób na dotarcie do celu. Rejs po Bałtyku świetnie wprowadzi w niepowtarzalny klimat tej części Europy. Unity Line kusi ofertami

Najdłuższa nawet podróż zaczyna się od jednego kroku. Ale kto powiedział, że musimy podróżować pieszo? Podróż promem do Skandynawii, to nie tylko wygodny sposób na dotarcie do celu. Rejs po Bałtyku świetnie wprowadzi w niepowtarzalny klimat tej części Europy. Regionu, którego historia od zawsze przecież związana była z morzem. Poznaj z nami Skandynawię – krainę różnorodności – w której duch innowacji, idzie w parze z bogatą tradycją. A piękno dzikiej przyrody, współistnieje z prawdziwymi perłami nowoczesnej architektury.

Skandynawię można zwiedzać na wiele sposobów. Podróżowanie własnym samochodem z całą rodziną, to z pewnością jedna z lepszych metod. Dobre drogi, świetna infrastruktura biwakowa i wspaniałe  widoki. Dodatkowy plus tej oferty? Czteroosobowa kabina na naszym promie  gratis – i to w obie strony!

Według badań, mieszkańcy krajów skandynawskich należą do najszczęśliwszych na świecie. Dlaczego? Być może odpowiedź znajdziemy w stolicy Danii? Malowniczo położona Kopenhaga obfituje w  ciekawe budowle, piękne parki i kanały wodne. To miejska metropolia, która wie, jak „dać na luz”. Zaciekawieni?

Oferta, którą docenią wszyscy preferujący odpoczynek we własnym tempie, na łonie natury. Tanie i komfortowe domki Novasol, a może wędkarska przygoda nad jeziorem Fegen? Cokolwiek wybierzesz, możesz liczyć na atrakcyjne zniżki, zarówno na przejazd promem, jak i kabinę.