Do wyboru jest styl sportowy lub vintage, morski albo miejski. Dzięki pomysłowej, trzyczęściowej konstrukcji, bez użycia narzędzi i w zaledwie kilku krokach, użytkownik może zmieniać wygląd zegarka, aby dopasować go do aktualnego stroju, przygotować na specjalną okazję, albo po prostu dlatego, że ma na to ochotę. Równocześnie takie cechy, jak niezawodność, solidna budowa i precyzja działania mechanizmu Powermatic 80 ze sprężyną włosową Nivachron™ pozostają niezmienne. Jeśli chodzi o nieuniknione zmiany w czasie, Certina przenosi je w stylowy sposób na nadgarstek, tworząc model, który, pod każdym względem, jest czymś znacznie więcej niż zwykłym zegarkiem.

Koncepcja wyrafinowanego wzornictwa

Tajemnica zegarka Certina DS+ leży w trzyczęściowej konstrukcji: zegarek, koperta zegarka i pasek. Każda z trzech części jest samodzielnym elementem, który można dowolnie łączyć z dwoma pozostałymi. Okrągły zegarek, dostępny z trzema różnymi tarczami, jest wprowadzany od spodu do jednej z sześciu kopert ze stali szlachetnej i przykręcany solidnie na miejscu za pomocą oddzielnej koronki na kopercie.

Innowacyjna uszczelka wykonana z materiału pochodzenia roślinnego zapewnia doskonałe uszczelnienie. Uszy do wprowadzenia paska znajdują się na kopercie, co umożliwia wykorzystanie systemu szybkiej wymiany do zamocowania wybranego paska. Marka Certina oferuje ten model w trzech różnych zestawach, z których każdy zawiera zegarek, dwie koperty zegarka i dwa paski. Wszystkie elementy można również zakupić pojedynczo on-line.

Trzy zestawy i mnóstwo miejsca na indywidualny styl

Zestawy zegarków Certina DS+ dostępne w sprzedaży obejmują kilka najpiękniejszych kompozycji. Zestaw Aqua & Sport reprezentuje dynamiczne podejście: czarną tarczę wykończoną szlifem słonecznym uzupełnia koperta w stylu morskim z jednokierunkowym, obrotowym pierścieniem lunety, a w wersji sportowej – z wydłużonymi bokami i sześcioma śrubami. Oba zegarki są dostępne z czarno-szarym paskiem wykonanym z #tide ocean material® i z trzyrzędową, metalową bransoletą. Zestaw Sport & Urban zachwyca eleganckimi, dwubarwnymi elementami wizualnymi.

Materiały prasowe

Srebrna tarcza z indeksami w kolorze złotym wykończona szlifem słonecznym doskonale współgra z czysto miejską wersją oraz z jej sportowym odpowiednikiem ze złotą powłoką PVD, ciemnobrązowym paskiem skórzanym i bransoletą mediolańską ze stali szlachetnej. Zestaw Urban & Heritage jest adresowany do fanów i miłośników zegarków w stylu vintage. Ciemnoniebieska tarcza wykończona szlifem słonecznym z indeksami w kolorze złotym jest dostępna z kopertą w kształcie poduszki z czterema widocznymi śrubami oraz w dwukolorowej wersji miejskiej z dopasowanym niebieskim paskiem NATO lub z trzyrzędową, bransoletą ze stali szlachetnej.

W doborowym towarzystwie, zarówno w środku, jak i na zewnątrz

Zegarek z tak wieloma opcjami stylistycznymi musi być zasilany przez niezawodny i solidny mechanizm. Dlatego Certina zastosowała nowoczesny mechanizm Powermatic z 80-godzinną rezerwą chodu i sprężyną włosową NivachronTM. Ten innowacyjny materiał nie jest podatny na działanie pól magnetycznych i zapewnia maksymalną precyzję mechaniczną przez długi czas.

Materiały prasowe

Oprócz wskazówki godzinowej, minutowej i sekundnika, zegarek posiada okienko datownika na godzinie 6:00. Dzięki niezwykle solidnej konstrukcji z zakręcanym deklem i zakręcaną koronką, model zapewnia wodoszczelność do 20 barów (200 m). Każdy zestaw jest oferowany w eleganckim pudełku, w którym wszystkie elementy z osobna są bezpiecznie zamocowane na miejscu. Zgodnie z przyjętymi przez nas celami w zakresie zrównoważonego rozwoju, opakowanie zostało wykonane w całości z materiałów nadających się do recyklingu.

Elastyczność w praktyce

Wiele różnych opcji personalizacji, jakie oferuje nowy model Certina DS+, można łatwo przejrzeć w formie cyfrowej. Konfigurator on-line zapewnia możliwość łatwego skonfigurowania, w dowolnym momencie, własnego, indywidualnego zestawu i dostarczenia go bezpośrednio do domu poprzez sklep on-line. Alternatywnie można również obejrzeć skomponowany zestaw, korzystając z usługi 'Sprawdź i zarezerwuj' u wybranego sprzedawcy detalicznego Certina.

Trzy zestawy zegarków Certina DS+ oferowane w punktach sprzedaży detalicznej oraz dodatkowe opcje zamówień online będą dostępne na całym świecie od października 2022 r.