Motywem przewodnim zdjęć „4 żywioły – Martyny Wojciechowskiej życie na 100%” są ogień, woda, powietrze i ziemia, które, jak powiedziała Martyna – drzemią w niej od zawsze i stanowią niecodzienny miks jej zainteresowań, charakteru i potrzeb w stawianiu sobie coraz to nowych wyzwań. Martyna Wojciechowska od wielu lat znana jest z zamiłowania do życia w stylu adventure. Na swoim koncie ma m.in. start w rajdzie Dakar (premiera książki „Automaniaczka. Od Rometa do rajdu Dakar.” już w listopadzie), jako jedna z nielicznych kobiet na świecie zdobyła Koronę Ziemi, czyli siedem najwyższych szczytów na siedmiu kontynentach (w tym Mount Everest, jako druga Polka),
z dużym powodzeniem realizuje też trzeci sezon programu „Kobieta na krańcu świata” dla telewizji TVN, który stanowi owoc poszukiwań niezwykłych ludzkich historii. I właśnie z powodu tej nieustannej potrzeby przybliżania ludziom świata i dzielenia się przeżyciami, zrodził się pomysł na wystawę „4 żywioły…”.
Wierzę, że mamy jedno życie i powinniśmy je przeżyć na 100 procent. Dlatego nieustannie podnoszę sobie poprzeczkę i nie tylko marzę, ale po prostu mam odwagę konsekwentnie te marzenia realizować. Zapraszam wszystkich serdecznie do mojego świata rozpiętego pomiędzy 4 żywiołami – zachęca Martyna Wojciechowska. Do 17 listopada br. wystawa odwiedzi pięć największych polskich miast. Oprócz mieszkańców Warszawy zdjęcia będą mieli okazję obejrzeć także mieszkańcy Poznania, Gdańska, Katowic i Krakowa. HARMONOGRAM WYSTAWY:
•    Warszawa, CH Złote Tarasy od 10 do 22 września;
•    Poznań, Galeria Malta od 24 września do 6 października;
•    Gdańsk, Galeria Bałtycka od 8 do 20 października;
•    Katowice, Trzy Stawy od 22 października do 2 listopada;
•    Kraków, CH Krokus od 5 do 17 listopada. Organizatorem wystawy jest miesięcznik National Geographic Polska. Mecenasem wystawy jest PZU, zaś partnerem Epson. Wstęp na wystawy odbywa się w godzinach otwarcia centrów handlowych i jest bezpłatny.

Więcej informacji znajdziesz tutaj