Wypad na weekend: Park wodny Suntago

Wypad na weekend blisko Warszawy? Odwiedź Suntago – największy wodny park rozrywki w Europie. Znajduje się on w miejscowości Wręcza, w gminie Mszczonów. Od stolicy oddalony jest o sześćdziesiąt kilometrów. Można tam znaleźć moc atrakcji dla całej rodziny.

Strefa Jamango utrzymana jest w klimacie tropikalnej wyspy. Skorzystamy tam z kąpieli w różnorodnych basenach, w otoczeniu palm i roślin tropikalnych. Są tam także trzydzieści dwie tematyczne zjeżdżalnie. Wśród nich, w Suntago, znajduje się najdłuższa zjeżdżalnia w Europie - Jungle Eclipse o długości 320 metrów. Najmłodszym gościom Suntago przygotowało brodzik i place zabaw.

Gości spragnionych wyciszenia i odprężenia, Suntago zaprasza na wypoczynek do strefy Saunarium. W niej znajdują się łaźnie wodne, sauny suche i mokre oraz Grota Solna. Można skorzystać z aromaterapii w kilku tematycznych łaźniach i krioterapii w Mont Blanc. Do strefy Relax należą baseny lecznicze z wodą siarkową, termalną i solanką. Tutaj także skorzystamy z zabiegów pielęgnacyjnych w części obiektu o nazwie Wellness & SPA.

Park wodny Suntago jest należy do obiektu Park of Poland. Goście odwiedzający kompleks mogą skorzystać z noclegów w pobliskim osiedlu Suntago Village. Są tam w pełni wyposażone apartamenty mieszczące czterech lub ośmiu gości. W części gastronomicznej obiektu znajdują się restauracje, proponujące dania różnych kuchni świata: polską, włoską, azjatycką, czy amerykańską. Park of Poland zapewnia tyle atrakcji, że można w nim zaplanować cały wyjazd weekendowy.