Święto Zakochanych obchodzone jest tradycyjnie 14 lutego (w tym roku wypada ono we wtorek). Mimo, że to już ostatni moment na organizację, walentynki last minute nie muszą się ograniczać wyłącznie do wspólnego seansu w kinie czy romantycznej kolacji przy świecach w restauracji.

Pomocną dłoń do par, które wciąż nie wiedzą, co robić w walentynki, wyciągnęły Polskie Linie Lotnicze LOT. Narodowy przewoźnik z okazji Dnia Świętego Walentego ruszył z kuszącą promocją. – Skorzystaj ze specjalnej oferty na Walentynki! Zaskocz swoją drugą połówkę i kup bilety na romantyczny wyjazd we dwoje – zachęca PLL LOT za pośrednictwem swojej strony.

Gdzie można polecieć za rozsądne pieniądze? Na liście między innymi Praga, Wiedeń, Budapeszt i Wenecja. Szczegóły do sprawdzenia poniżej. 

LOT rusza z kolejnym promocjami

Nie minął nawet miesiąc od pierwszej zimowej promocji, a LOT już ruszył z kolejną. Tym razem pretekstem do obniżenia cen biletów był celebrowany 14 lutego Dzień Zakochanych. Pary, które wciąż snują walentynkowe plany, mają czas do niedzieli, czyli 12 lutego. To właśnie tego dnia kończy się druga tegoroczna oferta promocyjna dla pasażerów korzystających z usług polskiego przewoźnika. 

Obok walentynkowej promocji PLL LOT z pewnością trudno przejść obojętnie, ponieważ przecenione zostały bardzo popularne kierunki. Z warszawskiego lotniska Chopina taniej polecimy do: 

  • Wiednia (399 zł)
  • Londynu (419 zł)
  • Budapesztu (429 zł)
  • Pragi (419 zł)
  • Wenecji (399 zł)
  • Sztokholmu (529 zł)
  • Nicei (599zł)
  • Baku (599 zł) 
  • oraz Gdańska i Wrocławia (199 zł)

Jak zaznacza przewoźnik, cena biletu obejmuje koszt przelotu, podatki, opłaty lotniskowe i inne dodatkowe opłaty, w tym paliwowe.

Walentynkowa promocja w LOT

Lutowa oferta LOT-u obejmuje bilety zakupione w dniach 8–12 lutrgo 2023 r. na podróże odbywające między 14 lutego a 20 czerwca 2023. Wyjątek stanowią loty do Pragi, Budapesztu i Baku, które będą realizowane wyłącznie do końca marca, a także odloty odbywające się z lotniska w Radomiu.

Z Portu Lotniczego Warszawa-Radom im. Bohaterów Radomskiego Czerwca 1976 roku podróżni polecą do Rzymu i Paryża. Za bilety do Wiecznego Miasta w obie strony będzie trzeba zapłacić 329 złotych. Natomiast wyprawa nad Sekwanę będzie kosztować jedyne 285 zł – również za opcję „tam/powrót”

Założone pod koniec 1928 roku PLL LOT są jednymi z najstarszych aktywnie działających linii na świecie. Narodowy przewoźnik na co dzień realizuje loty do ponad 100 kierunków na czterech kontynentach. 

Źródło: Polskie Linie Lotnicze LOT