W systemie sprzedaży od dziś dostępna jest bardzo atrakcyjna oferta, w ramach której przelot do Salzburga w dwie strony dla grupy 3 osób kosztuje tylko 1249 zł, natomiast dla grupy czteroosobowej -1599 zł.

Dzięki bliskiemu sąsiedztwu wielu stoków, Salzburg to doskonała lokalizacja zimowej bazy w Alpach. W okolicy samego Salzburga są 23 kurorty narciarskie, a łączna długość tras narciarskich przekracza 2000 km. Trasy te obsługuje 560 kolejek i wyciągów. Wśród ośrodków są tak znane miejsca jak Obertauern (z klimatem sprzyjającym jeździe terenowej), Saalbach (tworzący razem z sąsiednimi stokami Hinterglemm i Leogang słynny „Ski Circus”), Flachau (wchodzące w skład obszaru „Ski Amade”), Lungau czy Zell am See-Kaprun z popularnym od dawna w Polsce lodowcem.

Sprzedaż promocyjnych biletów na rejsy Eurolotu rusza we wtorek 14 stycznia o  godz. 12.00 i potrwa do północy 21 stycznia.
Wylot można zrealizować w terminie pomiędzy 25 stycznia a 22 marca 2014 r.
Na rejsach będzie można skorzystać ze standardowych zniżek, które dla dzieci w wieku 2-15 lat wynoszą 33 % od taryfy, natomiast dla niemowląt do 2 lat – 90% taryfy. W cenę biletu wliczana jest opłata bagażowa (15 kg – bagaż rejestrowany, 8 kg – podręczny), serwis, a także dostęp do pokładowych Ipadów.

Eurolot oferuje również możliwość przewozu nart w cenie 100 zł w jedną stronę.

Liczba miejsc promocyjnych jest ograniczona. Regulamin promocji dostępny jest na stronie internetowej www.eurolot.com.
Zakupu biletów można dokonać poprzez system sprzedaży na stronie internetowej www.eurolot.com, jak również w naszym Call Center Eurolot pod numerem: 801 801 740 lub +48