Tradycyjnie w Barcelonie Jednym z najstarszych i najbardziej uznanych jarmarków bożonarodzeniowych w Barcelonie jest Fira de Santa Llúcia. W dawnych czasach znajdował się tam rynek, na którym można było kupić m.in. materiały do budowania szopki bożonarodzeniowej, a w szczególności mech, znaleziony na schodach kościoła.
Koszt przelotu do Barcelony z Warszawy: 690 zł* Królewski sezon przedświąteczny W Księstwie Monako jarmark bożonarodzeniowy na Lazurowym Wybrzeżu zachwyca wyśmienitymi przysmakami i ogromnym wyborem prezentów świątecznych. Po udanych zakupach można przespacerować się ulicą udekorowaną klimatycznymi lampionami i modelami kolejek, a na koniec wsiąść na diabelski młyn i zobaczyć piękną panoramę.
Koszt przelotu do Nicei z Warszawy:  861 zł* Majorka w innej odsłonie Od 5 do 8 grudnia w Palmie, uznawanej za stolicę Majorki, odbywa się tradycyjny jarmark bożonarodzeniowy. Jak przystało na miasto kojarzone z zabawą do rana, świąteczne stoiska można odwiedzać tam każdego dnia od południa aż do północy.
Koszt przelotu do Palma de Mallorca z Warszawy: 1094 zł* Niech żyje Hiszpania... na Teneryfie Od 2007 roku jarmark bożonarodzeniowy w Santa Cruz odbywa się na Plaza de la Concepción naprzeciwko kościoła Iglesia de la Concepción. Na pięknie udekorowanych straganach pełno jest świątecznych drobiazgów, dzięki którym jarmark to idealne miejsce nie tylko do cieszenia się niezwykłą atmosferą, lecz również do wyszukiwania prezentów na ostatnią chwilę.
Koszt przelotu na Teneryfę z Warszawy:  814 zł* Świąteczne noce arabskie „Świąteczny festiwal w Dubaju” odbędzie się w tym roku już po raz trzeci. Wielkie świąteczne wydarzenie będzie miało miejsce od 11 do 13 grudnia w amfiteatrze. Podczas zakupów albo kolacji w jednej ze znakomitych restauracji, warto wypatrywać miejscowych celebrytów.
Koszt przelotu do Dubaju z Warszawy:  1232 zł* Grüezi Abu Zabi Od 4 do 7 grudnia w Abu Zabi (na plaży Rotana) odbywa się… „Szwajcarski jarmark bożonarodzeniowy”, gdzie goście witani są słynnym „Grüezi”. Jego główną atrakcją są codzienne występy jednego z najpopularniejszych szwajcarskich zespołów folklorystycznych „Original Appenzeller Streichmusik Alder”.
Koszt przelotu do Abu Zabi z Warszawy: 1909 zł* Tyle świątecznej atmosfery, ile wytrzymasz Niespodzianką może okazać się fakt, że największy bożonarodzeniowy jarmark, czyli „Santa's enchanted forest”, ma miejsce w Miami. Od 30 października do 4 stycznia odwiedzający mogą nie tylko przebierać wśród niezliczonych świątecznych dekoracji i prezentów, ale również zobaczyć jedno z licznych przedstawień, rozerwać się w wesołym miasteczku, a nawet odwiedzić… ogród zoologiczny.
Koszt przelotu do Miami z Warszawy: 2368 zł* Niemieckie święta w Afryce Orzeźwiające napoje, stragany ze świątecznymi podarunkami i niemieckie specjały – wszystko to można znaleźć na licznych bożonarodzeniowych jarmarkach w… Kapsztadzie, drugim co do wielkości mieście Afryki Południowej.
Koszt przelotu do Kapsztadu z Warszawy: 2947 zł* Święta z certyfikatem „fair trade” W australijskim mieście Melbourne na Placu Federacji gości wyjątkowy jarmark bożonarodzeniowy, na którym sprzedawane są upominki i pamiątki sygnowane certyfikatem sprawiedliwego handlu. Od początku grudnia można spacerować m.in. po małym „lesie” składającym się z około 150 drzew na placu  Fair@square.
Koszt przelotu do Melbourne z Warszawy: 4477 zł* Świąteczna parada na hawajskich plażach Na Hawajach nie ma co prawda tradycyjnego bożonarodzeniowego jarmarku, za to sezon świąteczny otwierany jest co roku paradą na łodziach. „Festiwal świateł”, który odbywa się 20 grudnia, jest niezapomnianym przeżyciem i tworzy wyjątkowy klimat na zbliżające się dni świętowania, a większość turystów wraca do domu z pamiątkową koszulką z wydarzenia.
Koszt przelotu do Honolulu z Warszawy: 5629 zł* *Ceny lotów podane zostały zgodnie z wyszukiwaniami z 20.11.2014 na loty w okresie od 5 do 7 grudnia, o ile nie wspomniano inaczej. Ceny lotów dla następujących miast odnoszą się do innych dat: Dubaj od 12 do 14 grudnia, Honolulu od 19 do 21 grudnia. Podane ceny to koszt przelotu w obie strony z lotniska w Warszawie. Ceny i dostępności biletów mogą ulec zmianie, a loty zostać wyprzedane.