Czysta przyjemność podróżowania

Dlaczego warto wybrać prom? Dla wygody, bezpieczeństwa i samej atrakcji takiego sposobu podróżowania. W cenie wycieczki dostępne są kabiny i wyżywienie. W trakcie rejsu, przewidziane są liczne rozrywki, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Nie można pominąć też bezcennego widoku na otwarte morze.

 

Dziecinnie prosty wybór?

Podróżujący z dziećmi, z pewnością, zwrócą uwagę na wycieczkę „Wakacyjne szaleństwo!” z odwiedzinami w największym lunaparku Skandynawii. Smaczku dodaje fakt, że Liseberg został uznany w 2005 r. za najlepszy park rozrywki na świecie. Zimową porą warto wybrać „Jarmarki świąteczne” z mnóstwem atrakcji – nie tylko dla najmłodszych. „Między kartami baśni Andersena” – to z kolei oferta, która skusi wszystkich wielbicieli znanego bajkopisarza.

 

 

Kulturalnie, naturalnie!

Zainteresowanych historią i kulturą regionu skuszą propozycje, nastawione stricte na zwiedzanie. Miłośnicy piękna natury też nie będą zawiedzeni. Szczególnie wart uwagi jest „Spacer w chmurach” z wejściem na niesamowitą wieżę widokową. Wycieczki zaplanowano tak, aby odwiedzić jak najwięcej ciekawych miejsc. Są to z reguły kilkudniowe wyprawy, gdzie ważny jest odpoczynek – stąd autokar i noclegi w hotelach. Uczestnicy wycieczek – takich jak m.in. „Kulturowy zawrót głowy”, „Dzień dobry – Skandynawio”, „Karlskrona. Namiastka historii i sztuki”, „Królewska podróż”, „Stolice Danii – wczoraj i dziś” – na pewno nie będą narzekać na nudę.

 

Dla koneserów

Istnieją też propozycje dla tych, którzy dobrze wiedzą, czego chcą. „Na tropie Kurta Wallandera” – to wyprawa dla fanów kryminałów. Wielbicieli dobrego jadła i napoju skusi
– „Słodkie, słone i wędzone”. Zainteresowani życiem skandynawskich wojów docenią wycieczkę „Z wikingiem pod rękę”. Zapaleni cykliści, i miłośnicy aktywnego wypoczynku, wybiorą „Rowerowy raj”. Zapracowani zaś, skorzystają z weekendowych wypadów jak: „Może nad morze... może do Ystad”.

 

Więcej informacji

Z całym wachlarzem dostępnych ofert, i ich szczegółami, można zapoznać się na stronie unityline.pl lub pod numerami telefonów +48 91 88 02 909 (dla komórek) i +48 801 989 771 (dla stacjonarnych) oraz adresami rezerwacje@unityline.pl i wakacje@unityline.pl . Informacji o ofercie udzielą również pracownicy Biura Podróży Unity Line przy Placu Rodła 8 w Szczecinie.