W konkursie #BedzieCoWspominac uczestnicy podsyłali najciekawsze zdjęcia czegoś, co zapisało się w ich pamięci na stałe. Przypomnieliście nam, jak ważna jest prawdziwa fotografia i szczere dzielenie się unikalnymi chwilami.
Poniżej przypominamy nagrodzone zdjęcie Maliny, które urzekło nas swoją autentycznością, związaną z nim historią i emocjami, które udało się uchwycić. Choć kadr nie jest idealny, oddaje ideę konkursu #BedzieCoWspominac.
Są takie momenty w życiu, które zostaną w naszych wspomnieniach na zawsze. Często powstają one w trakcie dalekich podróży. Dlatego, wspólnie z moimi znajomymi, Pamelą (Meksyk), Steffi (Austria) i Chrisem (Szwecja, niestety nie na zdjęciu) co roku zatrzymujemy nasze palce na wybranym punkcie mapy świata. W maju 2018 palce a my razem z nimi, zawędrowały do Jasper National Park w zachodniej Kanadzie. Tam też spotkaliśmy niedźwiedzia, który wzbudził≥ w nas miks uczuć: od radości poprzez ekscytację, kończąc na lekkim stresie (bo co będzie jak wyczuje nasze jedzenie i wpakuje nam się do campera?). Te wszystkie emocje stworzyły zdjęcie, które zdecydowałam się zgłosić do konkursu #BedzieCoWspominac. Nie jest idealne wizualnie ale dla nas jest idealnym udokumentowaniem wspomnienia, które zostanie z nami do końca życia.
Główną nagrodą w konkursie był smartfon Samsung Galaxy S10+ oraz po jednej wyjątkowej nagrodzie dla każdego z finalistów, których było aż czterech. Malina oprócz nowego smartfona wygrała udział w warsztatach fotograficznych z Victorem Borsukiem. Fotograf i influencer pokazał zwyciężczyni tajniki fotografii i zdradził kilka przydatnych sztuczek. Dodatkowo zrobił Malinie kameralną sesję zdjęciową w wyjątkowo magicznym miejscu na mapie Warszawy - ogrodach biblioteki uniwersyteckiej.
Efekty poniżej, zobaczcie wybrane fotografie:


Zdjęcie wykonane smartfonem Samsung Galaxy S10+

Zdjęcie wykonane smartfonem Samsung Galaxy S10+

Zdjęcie wykonane smartfonem Samsung Galaxy S10+

Krótko po wygranej w konkursie Malina wyruszyła w podróż do Hongkongu, gdzie miała okazję wypróbować możliwości nowego smarfona Samsung Galaxy S10+.  Prezentujemy Wam wybrane fotografie:


Neony, Temple Market, fot. Malina, 4sidesoftravel (edycja zdjęć: Gabriel Smogorzewski).


Monster building, Hong Kong Island, fot. Malina, 4sidesoftravel (edycja zdjęć: Gabriel Smogorzewski).

Wschód słońca, Victoria Peak, fot. Malina, 4sidesoftravel (edycja zdjęć: Gabriel Smogorzewski).

Mamy nadzieję, że przed Maliną kolejne przygody i związane z nimi wspomnienia, które pomoże jej uchwycić Samsung Galaxy S10+.


Artykuł powstał we współpracy z marką Samsung.