Poznajcie jednego z laureatów konkursu #BedzieCoWspominac - Roberta Rejfa z bloga Trzy stopy w podróży. Jego zdjęcie urzekło nas swoją pozytywną energią.   

Trzy stopy w podróży -

Dzień mojego wypadku to moment zwrotny w życiu. Właściwie to tydzień później, bo wtedy wybudziłem się ze śpiączki dotarło. AMPUTACJA! Po przebudzeniu wstąpiła do mnie doktor psychiatrii spytać czy mam myśli samobójcze i... czy nie uważam, że to kara od Boga za moje grzechy. To było nasze pierwsze i ostatnie spotkanie. Większość moich krewnych i znajomych zapewniała mnie, że będzie dobrze i wszyscy będą mnie wspierać. Wszystko wydawało się proste do czasu spotkania z dziadkiem dopytującym o to jak mi jest z tym, że nie jestem już prawdziwym mężczyzną, do czasu gdy dziecko nie rozpłakało się na widok mnie o kulach. W tamtym czasie nigdy nie przyszłoby mi do głowy, że będę jeszcze czerpać garściami z życia, że to początek czegoś dobrego i będę szczęśliwy. Wypadek, który miał być końcem mojego życia okazał się jego początkiem.

Teraz amputacja nie jest dla mnie przeszkodą w codziennym życiu, a nawet podróżowaniu. A dziś z moimi dwunożnymi i czterołapnymi towarzyszami podróży zbieramy masę niesamowitych wspomnień. Najczęściej związanych z poznawaniem nowych ludzi i innych kultur. Jeśli się czegoś chce to nie ma rzeczy niemożliwych. Ważne aby brać wszystko w swoje ręce. Na podwórku zabawek zgubionych we Lwowie można przeżyć nostalgiczną podróż do dzieciństwa, w którym tak łatwo było cieszyć się tym co piękne tu i teraz.

Konkurs #BedzieCoWspominac był wyjątkowy także ze względu na nagrody: główną były smartfony Samsung Galaxy S10+ oraz spotkanie z jednym z ambasadorów kampanii Samsung #BedzieCoWspominac. Karol i Ola Lewandowscy, podróżnicy i autorzy bloga „Busem przez Świat” dorzucili do puli kurs „Zawodowy Podróżnik” oraz wspólnego grilla, na którego wybrali się razem z Trzy stopy w podróży, czyli Klaudią Kowalczyk, Robertem Rejf i psem Zygzakiem. Na pewno będzie co wspominać!

Galeria zdjęć:

Wszystkie zdjęcia w galerii zostały wykonane nowym smartfonem Samsung Galaxy S10+.


Artykuł powstał we współpracy z marką Samsung.