Przez 300 słonecznych dni w roku całe rodziny mogą w przyjazny sposób poznać historię regionu, spędzić czas w otoczeniu natury
i cieszyć się beztroskim wypoczynkiem. Zapraszamy na farmy agroturystyczne związku Roter Hahn, na których Dzień Dziecka trwa przez cały rok.

Różne formy spędzenia wolnego czasu przyciągną uwagę nawet najbardziej wymagających rodzin. Członkowie związku Roter Hahn oferują wyjątkowe doświadczenia, przeznaczone nie tylko dla dzieci. Chętni mogą skorzystać z zajęć malarskich, warsztatów rękodzieła, a miłośnicy zwierząt spróbować swoich sił w karmieniu i pielęgnacji mieszkańców zagrody. Dzieci mogą przyjrzeć się pracy w gospodarstwie: pomóc w dojeniu krów albo bawić się w odnajdywanie świeżych kurzych jaj.

Dużym zainteresowaniem dzieci cieszą się wyprawy w poszukiwaniu skarbów, czyli geocaching. Przy pomocy map zainstalowanych w odbiornikach GPS, uczestnicy zabawy odnajdują ukryte przedmioty. Wrażeń nie zabraknie także podczas wypraw szlakiem średniowiecznego rycerza Oswalda von Wolkensteina. Interaktywne plansze umieszczone na całej trasie opowiadają o przygodach historycznego bohatera i prowadzą do ruin zamku Salego. To idealny pomysł na całodzienną podróż w czasie, wyprawę do Średniowiecza.
Naturalne kąpieliska, znajdujące się na terenie Południowego Tyrolu, pozwalają na wodne szaleństwa. Bogactwo zajęć animacyjnych, kręte zjeżdżalnie i woda, do konserwacji której nie używane są środki chemiczne (jej czystość zapewniają rosnące w niej rośliny) są doskonałym pretekstem do zabaw dla całej rodziny. Dzięki zróżnicowaniu atrakcji zarówno najmłodsi, jak i ci nieco starsi goście odnajdą coś dla siebie.

Wypoczynek na farmach Roter Hahn to doskonała zabawa dla całej rodziny. W czasie, gdy dzieci będą oddawać się ulubionym zajęciom, rodzice mogą poznać okolicę, dzięki pieszym lub rowerowym wycieczkom. Wieczorami warto spróbować lokalnych potraw, opartych na naturalnych składnikach, wytwarzanych w tradycyjny sposób i oddawać się błogiemu lenistwu. Wypoczynek na farmach Roter Hahn to rajskie wakacje dla całej rodziny.