To już 6. edycja TAT. Po raz kolejny szukamy prawdziwych zapaleńców, którzy uwielbiają przygody, adrenalinę, mają swoje pasje i nie boją się przekraczać granic. Motywem przewodnim zimowej edycji będzie odkrywanie nietypowych sportowych pasji. W tej edycji chcemy opowiedzieć ciekawe historie uczestników TAT. Dlatego Laureaci Konkursu będą również głównymi bohaterami materiałów filmowych, które powstaną podczas wyprawy.

W składzie Traveler Adventure Team obok trzech laureatów konkursu i przedstawicieli redakcji National Geographic, znajdą się jeszcze m.in. fotografowie: Jeremiasz Gądek , Daniel Grodziński, a także blogerzy: Marcin Mossakowski livealife.pl,  Mateusz Waligóra nakrancach.pl ,  Oliwia Papatanasis the-ollie.com.

Co zrobić, aby znaleźć się w ekipie Traveler Adventure Team? Wystarczy wejść na stronę http://www.tatkarkonosze.national-geographic.pl/ wypełnić formularz zgłoszeniowy i dołączyć do zgłoszenia wykonane przez siebie 3 fotografie oraz tekst do 1 tys. znaków z uzasadnieniem „Dlaczego właśnie Ty powinieneś jechać na Traveler Adventure Team?”. Czekamy do 9 stycznia!

Zimową edycję Traveler Adventure Team wspiera Decathlon, który wyposaży uczestników wyprawy w niezbędny ekwipunek – profesjonalny i techniczny sprzęt, a także odzież oraz Renault dzięki któremu 15 członków wyprawy będzie mogło swobodnie podróżować po modelami Kadjar Dolnym Śląsku.

Relacja z wyjazdu prowadzona na bieżąco na blogu http://www.tatkarkonosze.national-geographic.pl/ oraz na facebookowym profilu NG i NG Traveler .