Ciekawą alternatywą dla pełnych Gości zimą gór jest położona na Mazurach okolica Wzgórz Dylewskich. Panujący tam mikroklimat sprawia, iż zimowe miesiące są równie śnieżne jak na południu Polski, a krajobraz o tej porze roku dużo bardziej dziewiczy.

Odkrycie Wzgórz Dylewskich nastąpiło wraz z powstaniem pięciogwiazdkowego Hotelu Spa Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Bliskość natury oraz wszechobecny spokój to bezcenne walory tego miejsca. Hotel jest synonimem luksusu oraz gwarantem najwyższej jakości serwisu, a bogaty program animacyjny dla dzieci i dorosłych podczas ferii sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Obok zajęć tanecznych, muzycznych i fitness czeka dzieci zimowa olimpiada i mini Akademia Gotowania z szefem kuchni. Ponadto hotel zapewnia najmłodszym gościom opiekę hotelowej niani w sali zabaw przez cały dzień. Dorośli natomiast mogą skorzystać z bogatej oferty zabiegowej w Kosmetycznym Instytucie, konsultacji trenera personalnego, albo spróbować zmierzyć się z nartami biegowymi lub spaceru z rakietami śnieżnymi. Na spragnionych narciarstwa zjazdowego czeka, oddalony od Wzgórz Dylewskich o ok. 40 km, ośrodek narciarski „Kurza Góra” z najdłuższą trasą zjazdową w północnej Polsce. Miłośników białego szaleństwa, którzy nie wyobrażają sobie zimowego wypoczynku bez nart, zapraszamy do Hoteli SPA Dr Irena Eris położonych w sąsiedztwie najbardziej znanych stacji narciarskich. W Krynicy-Zdroju u stóp Jaworzyny Krynickiej oraz w Polanicy- Zdroju, skąd Ski Bus dowozi do SKI Arena w Zieleńcu. Planując zimowy wypoczynek, warto skorzystać ze specjalnej oferty - pakietu „Rodzinne Ferie Zimowe”. To wyjątkowa propozycja, która zapewnia jeszcze więcej przyjemności. Wystarczy bowiem podczas rezerwacji wybrać z menu dodatków w specjalnej cenie takie, na które ma się ochotę i wypocząć tak, jak się lubi.

Rodzinna atmosfera, dbałość o szczegóły i doskonały serwis, czyni każdy pobyt w Hotelach SPA Dr Irena Eris wyjątkowym przeżyciem, czemu wyraz dają opinie zamieszczone na TripAvisor. A jakie będą Państwa wspomnienia?

DrIrenaErisSPA.com