Darmowe Wi-Fi na 15 polskich lotniskach >>>

 

Bądź online

Czas spędzany na lotnisku podczas oczekiwania na odprawę to nożna wykorzystać na nadrobienie zaległości w mailach, sprawdzenie wieści ze świata albo wirtualne rozmowy  z przyjaciółmi. Wymaga to jednak dostępu do sieci.

Aby nie być zależnym wyłącznie od swojego pakietu internetowego, warto wiedzieć, jak wygląda oferta darmowego Wi-Fi na polskich lotniskach. Sprawdź,  gdzie oraz na jakich warunkach podróżujący mogą bezpłatnie korzystać z Internetu.

 

Jest dobrze

Przeprowadzona analiza wskazuje, że wszystkie z 15 lotnisk na terenie Polski oferują darmowe Wi-Fi. Co więcej, pasażerowie podróżujący z większości z nich mają nieograniczony dostęp do sieci.

Podróżni powinni zwrócić uwagę na fakt, że na lotnisku w Lublinie obowiązuje limit korzystania z sieci do 30 minut (pasażerowie w strefie biznesowej mogą surfować bez ograniczeń. Lotniska w Krakowie, Gdańsku, Modlinie, Wrocławiu oraz Poznaniu – wymagają zalogowania za pośrednictwem Facebooka, pobrania wydawanego przez lotnisko magazynu lub ponownego logowania co 15-30 minut, aby można było się cieszyć darmowym Wi-Fi.

Sprawdź dostępności sieci na polskich lotniskach >>>

 

Dane zostały zebrane przez KAYAK.pl5 sierpnia 2016 r. za pośrednictwem infolinii wymienionych lotnisk z wyłączeniem Portu Lotniczego Warszawa-Modlin (informacja pochodzi ze strony internetowej lotniska).