Let’s Nibble to nowe warszawskie miejsce, w którym wyjątkowy comfort food łączy się z kulturą winną, lokalnymi produktami i niestandardowym podejściem do klasycznych smaków. A wszystko to w industrialnej przestrzeni 200-letniej fabryki i w anturażu sztuki. Oczywiście w samym centrum stolicy, przy ulicy Żelaznej 51/53.

Co można zjeść w „Let's Nibble!"?

Menu Let's Nibble! to nowoczesne i odważne smaki przygotowywane z naciskiem na świadome wykorzystanie produktów przy współpracy z zaufanymi dostawcami. Pozycje podawane są w formie dań do dzielenia się, testowania i dosłownie skubania. Dopełnieniem każdego z nich jest idealnie dopasowane wino z każdego zakątka świata. Wszystko to w towarzystwie klimatycznego oświetlenia, industrialnej architektury i sztuki. 

Kreatywna kuchnia i odpowiednie doświadczenie tworzą świadomą kuchnię w sercu Fabryki Norblina. Menu to nowoczesne i odważne smaki, przygotowywane z naciskiem na świadome wykorzystanie produktów przy współpracy z zaufanymi dostawcami. Pozycje podawane są w formie dań do dzielenia się, testowania i dosłownie skubania.

W foodowym menu Let’s Nibble znaleźć można snackowe propozycje w postaci oliwek, chipsów z jarmużu z dipem szczypiorkowym, taco śledziowych, piklowanych warzyw czy polskich serów zagrodowych, a także startery, w skład których wchodzą między innymi nadziewane kozim serem padrony, ostrygi z kawiorem koperkowym, pyzy z ossobuco i 'nduja w towarzystwie ramenu, tatar wołowy na trzy sposoby z estragonem, shimeji i truflą, arancini z krewetką, scamorzą i truflą czy hot dog z polskim węgorzem. W ofercie znajdują się także sety złożone z kilku dedykowanych dań w formie wegańskiej z bakłażanem, wegetariańskiej z awokado, mięsnej z piersią z kaczki, a także rybnej z kulbinem. Wszystkie zaserwowane tak, aby się nimi dzielić

Całości dopełnia imponująca karta win, która posiada ponad 40 winnych pozycji z każdego zakątka świata, które stanowią idealną fuzję smaków z foodowymi propozycjami. 

Gdzie znajduje się „Let's Nibble!"?

Let’s Nibble znajduje się w samym centrum Warszawy, przy ulicy Żelaznej 51/53, w sercu Fabryki Norblina. Głodni foodowych wrażeń mogą przeżywać kulinarną podróż od wtorku do środy w godzinach 17.00–23.00, od czwartku do piątku w godzinach 17.00–00.00, natomiast w soboty od godziny 12.00 do północy.

Rezerwacji dokonywać można przez numer telefonu 537 000 713 lub adres mailowy rezerwacje@letsnibble.pl, a także przez aplikacje mójstolik.pl.