Kazar prezentuje nową kolekcję na lato, która jest dowodem na to, że marka nie zapomina o swoich męskich odbiorcach i zdecydowanie rozwija dla nich ofertę. Jest odpowiedzią dla tych, którzy szukają obuwia i akcesoriów idealnie dopasowanych do swoich potrzeb w każdej sytuacji i każdych okolicznościach.

Ogromna różnorodność modeli oraz motywów, umożliwi mężczyznom urozmaicenie swojego wizerunku, a niektórym spośród nich, wręcz jego określenie. Kazar słynie z eleganckiego obuwia biznesowego, ale nowa kolekcja pokazuje, że marka ma bardzo dużo do zaoferowania w zakresie obuwia codziennego oraz sneakersów. Mnogość motywów jest ogromna – od stonowanych i klasycznych po odważne i modowe.  Z tych ostatnich wymienić należy przede wszystkim ozdobne, tekstylne taśmy, zarezerwowane dotychczas dla największych domów mody. Dodają one charakteru nie tylko klasycznym modelom, ale występują w różnych formach jako ozdoba również w mokasynach czy obuwiu sportowym.  

Na sneakersach znajdziemy też printy nawiązujące do streetartu i graffiti oraz przełamujące monotonię, intrygujące kolory tęczy. Na szczególną uwagę zasługują niezwykle modne, dzianinowe modele sportowe. Paleta barw jest bogata – odcienie kobaltu, głęboki granat, mineralna czerwień i słoneczna, energetyczna żółć a także piękne, wyrafinowane bordo. Okres wiosenny to też odrodzenie zieleni - w licznych odcieniach – od jasnej, wypłowiałej po nasyconą leśną. Bogactwo barw jest widoczne zwłaszcza w kategorii mokasynów, wykonanych z różnych rodzajów skór – licowej, nubuku czy zamszowej i dostępnych w aż piętnastu wersjach kolorystycznych. Warto obejrzeć także idealne na upalne dni stylowe sandały.

W letniej kolekcji znajdziemy, jak widać, propozycje dla mężczyzn poszukujących odważniejszych dodatków i tych, którzy wolą minimalistyczne wzornictwo. Niezależnie od modelu, każdy odświeży i nada wyrazistości codziennej, męskiej stylizacji. Dzięki świetnemu designowi oraz najwyższej jakości skórom, marka Kazar może poszczycić się wysoką trwałością swoich produktów, a także, co chyba najważniejsze w codziennym użytkowaniu, wygodę i komfort.

Różnorodność materiałów, wzorów i modeli zarówno w kolekcji męskiej jak i damskiej wpisuje się we wspomniany na wstępie manifest marki. Daje ona bowiem możliwość zdefiniowania swojego własnego, indywidualnego stylu i wyrażenie swojej osobowości. Marka stawia na indywidualne podejście do mody, własnego wizerunku i wolny wybór. Szeroka oferta butów, toreb i akcesoriów umożliwia tworzenie niezliczonych wariacji. O końcowym efekcie decydują, wszakże detale.

Kolekcja Wiosna 2019 dostępna jest już w sklepach i na kazar.com