Podróże kształcą, poszerzają naszą perspektywę, pozwalają poznać nowe miejsca, kultury, smaki... Krótko mówiąc: podróże szczęście dają. Na szczęście po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią międzynarodowa turystyka znów jest możliwa. Najwyższy czas spełnić swoje podróżnicze marzenia. Zwłaszcza, że bilety lotnicze – nawet za ocean – wcale nie muszą być tak drogie, jak się wydaje.

Jak mówi klasyk, najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Tym pierwszym krokiem jest kupno biletu lotniczego. Od tego momentu nasz wyjazd staje się faktem. Możemy już odliczać miesiące, tygodnie, i wreszcie dni aż wsiądziemy w samolot i ruszymy w świat. Gotowi? To w drogę!

Leć do Azji i Afryki

Polskie Linie Lotnicze Lot oferują bilety w promocyjnych cenach na dalsze połączenia. Poczuj smak orientalnej przygody i odwiedź magiczne kraje Bliskiego Wschodu. Aromatyczna kuchnia, bogata kultura oraz fascynująca architektura dostarczą Ci niezapomnianych wrażeń na długie lata. Dubaj, Kair... to miejsca, których nie możesz ominąć!

Uwielbiany przez Polaków Egipt często kojarzy się z kurortami i nurkowaniem. Żeby jak najpełniej doświadczyć egipskich wakacji, dobrze jednak odwiedzić Kair, gdzie znajduje się założone w 1835 r. słynne Muzeum Kairskie. To obowiązkowe miejsce do odwiedzenia dla wszystkich pasjonatów historii, ale nie tylko. Nigdzie indziej spotkanie z mumiami nie jest tak mistycznym doświadczeniem.

Z Kairu bardzo łatwo dostać się do pobliskich Piramid w Gizie i Sfinksa. To widok, który robi wrażenie na wszystkich przyjezdnych. Wyjątkowa lekcja historii dla dużych i małych. W końcu niecodziennie mamy szansę zobaczyć na żywo budowle sprzed kilku tysięcy lat.

Dubaj. / fot. mat. promocyjne

Zupełnie inne atrakcje i wrażenia dostarcza Dubaj. Miasto od kilku lat bije rekordy popularności i nie zanosi się na to, żeby miało się to zmienić. W Dubaju niemal wszystko jest naj: największy budynek na świecie, największe koło widokowe na świecie, największe centrum handlowe… Lista cały czas się wydłuża.

Dubaj słynie też z luksusowych hoteli i wykwintnych restauracji. Turyści mogą zaplanować pobyt tak, żeby spędzić po kilka nocy w różnych miejscach.

Leć do Ameryki Północnej

Ameryka Północna zachwyci każdego. Tutaj nuda Ci nie grozi! Chicago, Miami, a może Toronto? Podróżuj do USA oraz Kanady i zobacz krainy, które na zawsze pozostaną w Twojej pamięci.

Chicago. / fot. mat. promocyjne

Stany Zjednoczone to wielki i różnorodny kraj. Od czego zacząć? Może od Chicago? To miasto zajmuje ważne miejsce w sercach amerykańskiej Polonii. Zaraz po Los Angeles i Nowym Jorku jest trzecim co do wielkości miastem w USA. Fani sportu na pewno kojarzą je z klubem Chicago Bulls. Mecz koszykówki to obowiązkowa atrakcja na miejscu. Kolejnym symbolem Chicago jest Cloud Gate, czyli lustrzana rzeźba w kształcie fasoli. Można ją podziwiać Parku Milenijnym.

Miasto jest położone nad Michigan – jednym z pięciu Wielkich Jezior Ameryki Północny. 520 mil na wschód od Chicago znajduje się słynny wodospad Niagara. Jak na amerykańskie odległości, nie jest to szczególnie duży dystans.

Kup dziś – lataj taniej!

Żeby wypocząć i zachwycić się nowymi miejscami, wcale nie trzeba lecieć na drugi kontynent. PLL Lot oferują bilety lotnicze w promocyjnych cenach również do miast w Europie i w Polsce. To świetna okazja, żeby zorganizować weekendowy city break na przykład w Paryżu lub Budapeszcie. Łącznie w ofercie znalazło się 37 krajów na całym świecie.

Pospiesz się! Ostatnie dni promocji! Loty w super cenach czekają na Ciebie. Oferta ważna tylko do 6 września. Sprawdź na lot.com.