Ciekawe miejsca w Warszawie: dla dwojga

Na wiele różnych okazji można wykorzystać ciekawe miejsca w Warszawie. Na randkę warto udać się do Łazienek Królewskich, Bulwarów Wiślanych, do Ogrodu Krasińskich, a także na spacer Mostem Zakochanych lub na kolację do klimatycznej restauracji na dachu wysokiego budynku z widokiem na miasto.

Ogród Krasińskich jest ciekawym miejscem w Warszawie. Znajduje się w Śródmieściu, za barokowym pałacem Krasińskich. Ogród został odrestaurowany, uruchomiono w nim nieczynną fontannę i posadzono ponad 100 nowych drzew, liczne krzewy i kwiaty. Można tutaj zabrać swoją drugą połówkę na długi spacer lub piknik na łonie natury. Nocą miejsce to jest pięknie oświetlone, co dodaje uroku i romantyzmu.

Łazienki Królewskie to zespół pałacowo – ogrodowy. Są one nazywane najszczęśliwszym miejscem w Warszawie. Dawniej, w XVIII wieku były rezydencją króla – Stanisława Augusta Poniatowskiego. Udając się na randkę alejkami parku, można się zatrzymać na jednym z wielu mostków, usiąść na ławce lub wspólnie obserwować przyrodę. Zachwycające ogrody z pewnością przypadną do gustu każdej kobiecie.

W ogrodach Łazienek Królewskich spaceruje się wśród alejek drzew, krzewów i kwiatów. Dla odwiedzających to miejsce gości przygotowano: Ogród Królewski, Ogród Romantyczny, Ogród Chiński i Ogród Modernistyczny. 

Wśród ciekawych miejsc w Warszawie dla par, można wymienić wspomniany Most Zakochanych. Prowadzi on nad potokiem Służewickim, a znajduje się w dzielnicy Wilanów. Trzy ogromne serca są elementami wzniesionymi nad kładką. Po bokach mostu znajdują się serca z oczkami, na których zakochani mogą zawiesić kłódkę z imionami i datą, symbolizującą ich wielką miłość. Kluczyki z kłódek wyrzucają do potoku. Jest to klimatyczne i spokojne miejsce na Wilanowie.