Nasza redakcja wspólnie z marką Samsung rozpoczyna konkurs „#BedzieCoWspominac. To nie są zawody na najlepszą znajomość sprzętu, czy obróbki w programach komputerowych. Chcemy poznawać wasze historie, chcemy dowiedzieć się co zapisze się w waszych wspomnieniach.

Do konkursu może zgłosić się każdy. Pokażcie swoje prawdziwe momenty z życia. Nie chcemy dopracowanych, retuszowanych i pozowanych idealnych prac. Zależy nam na Waszych wyjątkowych momentach, do których będziecie chętnie wracać.

Jedno z kolejnych miliardów selfie oznaczonych hasztagiem „#polishgirl” czy „#polishboy” ma przed sobą krótkie życie. Najczęściej jego twórcy chcą spełnić kryteria idealnie pozowanej fotografii i tym samym tworzą kolejną, tysięczną odsłonę tego samego. Jesteś w wyjątkowym miejscu? Robisz coś ciekawego? Pokaż nam to! Namiot na Islandii i grube skarpety albo zdarte od górskich wędrówek nogi to znacznie ciekawszy temat niż kolejny „dzióbek”.

W twoim życiu właśnie teraz dzieje się coś ciekawego? Coś, co chcesz zapamiętać, choćby i za kilka lat? Tak, to jest ta chwila, na którą czekamy i my. Zachowaj ją, opowiedz i pokaż nam.

Gdy wpiszemy w wyszukiwarki popularne hasztagi, takie jak #love, #festival czy #night najczęściej trafimy na setki identycznych, obliczonych na szybkie „zbicie lajków” zdjęć. Zastąpmy je czymś wartościowym, odczarujmy i przejmijmy nad nimi kontrolę.

Zadaniem uczestników jest publikowanie zdjęć w swoich kanałach mediów społecznościowych i oznaczanie ich popularnymi hasztagami. Na wasze historie czeka jury złożone z ekspertów naszej redakcji oraz Samsunga. Zwycięzcy konkursu mogą liczyć na wyjątkowe nagrody. Szczegóły na temat ujawnimy już niedługo. Szukajcie kolejnych informacji o konkursie #BedzieCoWspominac na naszej stronie!

Przeczytajcie także REGULAMIN naszego konkursu.

Czekamy na wasze fotograficzne opowieści!