Dobra wyprawa nie sprowadza się jedynie do dotarcia do wybranego celu, zwiedzania i odpoczywania zgodnego z planem dnia. Udany wyjazd to przede wszystkim emocje, widoki i niezapomniane przeżycia!

Ważny jest także sposób, w jaki podróżujemy, bo niewygody w trakcie lotu czy jazdy mogą skutecznie popsuć humor i pozbawić nas wakacyjnego entuzjazmu. Dla tych, którzy chcą cieszyć się podróżą od pierwszej do ostatniej chwili, doskonałym pomysłem będzie wycieczka promem do Skandynawii.

To świetny pomysł dla wszystkich, którzy chcą zapomnieć o wszelkich ograniczeniach! „Zumba miłe Panie”, „Rozkołysana Asana” czy „Szwecja piękna z natury” – to tylko kilka z licznych propozycji Unity Line, które znajdziemy na stronie skandynawskiepodroze.pl.

Wycieczki połączone z aktywnym wypoczynkiem i czasem spędzanym w zgodzie z naturą to doskonała odtrutka po długiej izolacji. Odrobina ruchu z pewnością wpłynie na nas zbawiennie. Jest oczywiście sporo innych możliwości – związanych z tradycyjnym zwiedzaniem, podziwianiem piękna skandynawskiej przyrody czy degustacją dobrego wina.

 

Promy Unity Line zapraszają na pokład!

Aby zarezerwować wycieczkę, nie musisz ruszać się z kanapy. Każdą wycieczkę możesz teraz łatwo i wygodnie kupić w sklepie internetowym. Nie trzeba dzwonić ani odwiedzać biura stacjonarnego – wystarczy wejść na stronę: skandynawskiepodroze.pl i cieszyć się wyborem. A jest on całkiem spory!
Oczywiście Unity Line nie zapomina, że zagrożenie związane z epidemią COVID-19 wciąż jest aktualne. Dlatego promy przewoźnika objęte są wysokim reżimem sanitarnym.

Z czym się to wiąże? Z działaniami, które znacząco ograniczają ryzyko zarażenia koronawirusem. W ich skład wchodzą m.in.: obowiązkowy pomiar temperatury, dezynfekcja przestrzeni użyteczności wspólnej oraz kabin pasażerskich po każdej podróży, umieszczenie – w ogólnodostępnych miejscach – płynów dezynfekujących oraz przestrzeganie zaleceń związanych z zachowaniem odpowiedniej odległości od drugiej osoby.

Chcesz dowiedzieć się więcej? A może szukasz innych inspiracji do wakacyjnych podróży? Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz na stronie unityline.pl.