Tęsknisz za pokojem z widokiem? Okna mają wychodzić na morze, czy na górską panoramę? Hotele z całego świata przygotowały transmisje na żywo, by stworzyć namiastkę pobytu.

 

1. Malibu Beach Inn, Stany Zjednoczone

Nie żałujemy sobie! Nasz pierwszy strzał to prawdziwy kalifornijski raj. Malibu Beach Inn leży nad brzegiem Oceanu Spokojnego i oferuje swoim gościom (również tym wirtualnym) panoramiczne widoki na plażę i wodę, w której można zobaczyć m.in. pływające wieloryby. Piękne krajobrazy Malibu transmituje na żywo kamera internetowa umieszczona w hotelowym holu, z którego rozchodzą się korytarze do 47 doskonale wyposażonych pokoi.

www.malibubeachinn.com/beachcam

 

2. Hotel Del Coronado, Coronado, Stany Zjednoczone

Rozbijające się o brzeg fale, promienie słońca odbijające się w wodach oceanu... Hotelowe kamery Del Coronado spoglądają na plaże, na żywo przekazując do sieci zapierające dech w piersiach widoki. Hotel del Coronado położony jest w San Diego, tuż przy piaszczystej plaży na skraju Oceanu Spokojnego. To taki widok, który spokojnie można przez cały dzień puszczać na ekranie telewizora i zamienić go w okno na Pacyfik. Sprawdzony patent!

https://hoteldel.com/live-webcam/

 

3. The Inbal, Jerozolima, Izrael

Jerozolimski hotel The Inbal oferuje jedną z najszerszych panoram spośród widoków dostępnych z kamer internetowych. Budynek usytuowany jest na wzgórzu z widokiem na jerozolimską starówkę i Liberty Bell Park, dzięki czemu goście mogą podziwiać widok sięgające wiele kilometrów do przodu. Będąc na miejscu, można zatrzymać się w jednym z 335 pokoi i skorzystać z luksusowego spa. W czasach podróży wirtualnych, widok historycznego miasta dostępny jest bez ruszania się z własnego fotela. Można wpatrywać się w niego godzinami np. z lampką wina w dłoni.

Zobacz niesamowity widok kamery Inbal: https://www.inbalhotel.com/jerusalem-live-camera-old-city-view/

 

4. Bahia Resort Hotel, San Diego, Stany Zjednoczone

Hotel Bahia Resort jest położony na niewielkim półwyspie w Mission Bay, w otoczeniu tropikalnych ogrodów. Oferuje długą i piękną linię brzegową. Hotelowa kamera internetowa udostępnia niezwykle kojący widok na zatokę, który można podziwiać z dowolnego miejsca na świecie o każdej porze dnia i nocy.

Zobacz: https://www.bahiahotel.com/live-cam

 

5. Le Barthelemy Hotel & Spa Saint-Barthélemy (St. Barths), Małe Antyle, Karaiby 

Tym razem nie wizja a dźwięk. Le Barthelemy Hotel & Spa przygotował odgłosy morza. Dźwięk został nagrany w rezerwacie przyrody, który znajduje się w pobliżu hotelu w Grand-Cul-de-Sac. Kojące dźwięki natury są idealnym tłem do codziennej medytacji, praktyki jogi czy po prostu do pracy.

Posłuchaj dźwięków Morza Karaibskiego przygotowanych przez Le Barthelemy Hotel & Spa – znajdziesz je na dole strony: https://www.lebarthelemyhotel.com/en

 

Źródło: travelandleisure.com