REKLAMA

4/2007

Spis treści sierpień / wrzesień 2007
Portfolio. Przejdź się po Barcelonie z Elą Pawełek szlakiem baśniowych budowli Gaudiego.
Z życia naczelnej. Martyna wspięła się na McKinley.
Podróż życia – Madagaskar. Wybierz się na 8. kontynent z Davidem Kaszlikowskim, eksploruj jaskinie, zdobywaj szczyty i podziwiaj krajobrazy Czerwonej Wyspy.
Podróżuj z głową. Będąc na wakacjach w egzotycznym zakątku świata, zastanów się, czy musisz kupić torebkę ze skóry pytona lub inne zakazane konwencją Cites pamiątki. Bądź świadomy przyrodniczych konsekwencji swojego działania.
Ludzie w drodze. Dzieci już od urodzenia towarzyszą im w wyprawach po całym świecie. Z podróżnikami Anną Olej-Kobus i Krzysztofem Kobusem rozmawia Anita Szarlik
Wielkie koleje. Rusz najsłynniejszymi pociągami na podbój kontynentów. W podróży czeka Cię moc nieoczekiwanych przygód i fascynujących spotkań z ludźmi i historią.
Ateny w 48 godzin. Spędź z Edim Pyrkiem dwa dni w stolicy Grecji, poznaj jej zabytki, tanio zjedz i przenocuj.
Klucz do zamków – Gniew. W najlepiej zachowanym zamku krzyżackim na Pomorzu przeżyjesz moc atrakcji: inscenizacje różnych bitew, niezwykłe spektakle i barwne turnieje rycerskie.
Warto spróbować - kajaki. Wybierz się na spływ kajakowy, który wzmocni Twoje mięśnie w trakcie bezpośredniego kontaktu z przyrodą.
Poradnik travelera. Śpiwory różnią się od siebie wymiarami, kształtem, wypełnieniem, wagą i oczywiście ceną. Dowiedz się, na co zwrócić uwagę w momencie zakupu.
Wakacje z pomysłem. Pływaj na kitesurfingu i windsurfingu, graj na bębnach, rób batiki albo zalicz z nami szkołę przetrwania.
Adventure. Piotr Sadurski radzi, jak zbudować tratwę z beczeki spłynąć nią z Warszawy do Gdańska.
Skarby natury - maniok. Spróbuj potraw z manioku. Tylko pamiętaj, że surowy jest trujący – ostrzega Beata Pawlikowska.
Historia jednego zdjęcia. Tomasz Tomaszewski pokazuje, jak uwieczniać architekturę.
Felieton. Wojtek Cejrowski dowodzi, że nie trzeba uczyć się języków obcych.
Zielony azymut.Argentyna/Chile