KLM zaprasza do rywalizacji, w której stawką są dwa bilety lotnicze na bajeczne Wyspy Karaibskie. Niecodzienny konkurs jest zapowiedzią nadchodzącej, sześciodniowej promocji cenowej KLM, która ruszy już 10 września i obejmie 25 egotycznych kierunków.

Kartka z podróży, której jeszcze nie było
Udział w konkursie może wziąć każdy. By wygrać, wystarczy zarejestrować się na stronie konkursowej www.wyobrazsiebietutaj.pl i stworzyć nietuzinkową treść e-kartki z wyimaginowanej podróży w daleki świat. Wybierz obrazek i napisz do bliskiej osoby kilka zdań, jakbyś właśnie był w miejscu, w którym zrobiono fotografię. Możesz napisać, co tylko chcesz, po prostu bądź superkreatywny! Pamiętaj, że zadanie polega na tym, aby Twój tekst oczarował jury. Po wpisaniu treści, Twoja pocztówka trafi automatycznie do adresata oraz do jurorów. Spośród wszystkich nadesłanych kartek jury wskaże finałową dziesiątkę, która zostanie zaprezentowana 9 września podczas imprezy plenerowej w Warszawie. Jej uczestnicy wybiorą zwycięzcę, który otrzyma 2 bilety do Curacao. Uczestnicy głosowania na najlepszą e-kartkę również mają szanse na wygraną. Obejrzyj wystawę Pocztówek KLM, zagłosuj na najlepszą e-kartkę i wygraj weekend w Amsterdamie.

Karaibska impreza z KLM
Impreza w karaibskim stylu odbędzie w Barze SEZON w Warszawie (przy Moście Czerniakowskim). Start o godzinie 18.00. Na imprezie zaprezentowane zostaną szczegóły promocji cenowej KLM na loty w egzotyczne zakątki świata. Przewidziano karaibskie drinki dla pierwszych 200 zaproszonych gości, a także stanowisko degustacyjne Bacardi dla wszystkich. Wieczór uatrakcyjnią gorące rytmy. Dzięki wokaliście pochodzącemu z Kuby o pseudonimie Tony Junior Big, w rytmach reggaeton poszybujemy do najbardziej egzotycznych destynacji KLM. A artystyczna rewia samby As Belezas do Brasil oraz DJ Ed Szynszyl zapewnią rozrywkę do ostatnich minut. Impreza będzie okazją do rozmowy z podróżnikiem Tomkiem Michniewiczem. Dla chętnych możliwość zrobienia zdjęcia z dowolnego miejsca na świecie, w które przeniesie... greenbox. Aby otrzymać zaproszenie, należy zarejestrować się na www.wyobrazsiebietutaj.pl.