Uwielbiasz góry i aktywne spędzanie czasu? Być może interesujesz się fotografią albo po prostu lubisz poznawać nowych ludzi i nowe miejsca? Prawdopodobnie to właśnie Ciebie szukamy! Weź udział w konkursie #SzwajcariaChallenge i podjedź z nami do Szwajcarii.

Będziemy wędrować po górskich szlakach, jeździć na rowerach i wykonywać rozmaite zadania w otoczeniu najpiękniejszych widoków. Gwarantowane: alpejskie szczyty, pędzące strumienie i powietrze pachnące wolnością. Wszystko w czasie zaplanowanej na 10-13 września 2020 wyprawy do Davos Klosters.

Nie musisz martwić się o koszty przelotu i przejazdów na terenie Szwajcarii. Organizator zapewnia noclegi w hotelu i posiłki oraz pokrywa koszty atrakcji zaplanowanych w programie wyjazdu. Więcej w regulaminie.

 

Co zrobić, by wygrać wyjazd do Szwajcarii?

1. Nagraj krótkie wideo, w którym odpowiesz na pytanie: „Dlaczego potrzebujesz Szwajcarii?” (max. 30 sekund) i wrzuć je na wybrany profil w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram lub YouTube).

2. Wejdź na stronę konkursową: szwajcaria-challenge.national-geographic.pl i wypełnij formularz zgłoszeniowy: dodaj swoje zdjęcie, krótki opis i link do wideo.

Spośród nadesłanych zgłoszeń jury wybierze trzech laureatów Konkursu. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 15.07.2020 roku. Chętni?