ZOBACZ GALERIĘ >>>

Bohaterów tego niezwykłego dokumentu Rusha Sturgesa wyróżniają z tłumu ich marzenia. Dla jednych czyni to ich wyjątkowymi, dla innych - ludźmi niespełna rozumu.

Adrenalina, ekstremalne emocje, życie na krawędzi. Dla zawodowego kajakarza Rafy Ortiza i jego przyjaciół to chleb powszedni. Kiedy jednak wychodzi na jaw, że Ortiz planuje kajakową przeprawę przez… wodospad Niagara, nawet jego kompani, będący z ryzykiem za pan brat, w pierwszej chwili nie wiedzą, co powiedzieć. Stawką jest bowiem ludzkie życie, celem - spełnienie i przejście do historii.

Żeby tego dokonać, potrzebny jest nie tylko solidny trening - Sturges zabiera nas tym samym w szereg bajecznych miejsc - ale i przechytrzenie władz, bowiem marzenie Ortiza i spółki do legalnych nie należy.

„Chasing Niagara” to nie tylko porywający (dosłownie!) dokument o przygodzie życia. To także piękna opowieść o odpowiedzialności i sile prawdziwej przyjaźni.

Polska premiera „Chasing Niagara” już w poniedziałek 24 października o godzinie 20:00 w kinach sieci Multikino (Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź Silver Screen, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż oraz Zabrze).

                                        

Produkcja: Austria/USA/Kanada/Meksyk, 2015
Czas trwania pokazu: ok. 90 min.
Producent: Red Bull Media House
Reżyseria: Rush Sturges
Obsada: Rafa Ortiz, Aniol Serrasolses, Gerd Serrasolses, Evan Garcia, Rush Sturges, Tyler Bradt, Mark LeBlanc, Blake Mahoney
Film z polskimi napisami.
Bilety już w sprzedaży w kasach kin oraz na: multikino.pl